Bezpieczna witryna na biżuterię

W każdym nowoczesnym sklepie jubilerskim liczy się zarówno bezpieczeństwo jak i imponująca ekspozycja. Gabloty i witryny, jakie używane są w sklepach z biżuterią są więc duże, i pozwalają potencjalnym klientom na dokładne oglądanie zawartości, aczkolwiek są przy tym również bardzo wytrzymałe.

Najnowocześniejsze witryny do sklepu jubilerskiego

witryna jubilerskaTanie witryny szklane nie są lubiane przez właścicieli sklepów jubilerskich, gdyż szkło może być z łatwością zbite, a drewno potrzaskane. W sklepach z biżuterią najczęściej stosowana jest więc witryna jubilerska ze szkła hartowanego oraz tworzyw sztucznych, która posiada certyfikaty oznaczające iż może być traktowana jako witryna antywłamaniowa. Szyby w tych witrynach są kuloodporne, i nie mogą być rozbite z użyciem dużej siły. Zapobiega to większości prób zniszczenia szyb w celu dostania się do zawartości. Zamki owych witryn są również znacznie bardziej bezpieczne niż stare, proste zamki, które należały do zdecydowanie prostych do obejścia. Są one zamykane kluczem dostępowym, który jest w posiadaniu wyłącznie kierownika sklepu lub osoby upoważnionej. Zabezpieczenia są tylko jednymi z wielu zalet owych witryn, gdyż oprócz bezpieczeństwa, zapewniają one również komfort pracy. Każda witryna umożliwia otwarcie górnej szyby, tak by uzupełniać, wyjmować czy wymieniać tace z biżuterią bardzo łatwo.

Pojemność witryn i wielkość przestrzeni ekspozycyjnej ułatwia ułożenie zawartości w sposób jak najbardziej przyciągający uwagę, i umożliwia ekspozycję bardzo dużej ilości produktów. Niektóre witryny posiadają własne szafki do przechowywania tac z biżuterią po godzinach pracy sklepu, co niekiedy jest jednym z wymagań regulaminowych w sklepach. Szafki witryn pozwalają bezpiecznie przechowywać biżuterię do czasu otwarcia sklepu.