Biura nieruchomości pobierają niewielką prowizję od transakcji

Jeśli chcemy kupić lub sprzedać nieruchomość to coraz częściej korzystamy w tym celu z usług biura nieruchomości, które pośredniczy w tego rodzaju transakcjach. Dzisiaj prowizje u pośredników są tak niskie, że naprawdę nie warto bawić się w samodzielne sprzedawanie swojego domu czy mieszkania. Podobnie jak nie opłaci się kupującym szukać idealnej nieruchomości na własną rękę.

Sprzedając nieruchomość poprośmy o pomoc fachowców

biura nieruchomości koszalinZałóżmy, że mamy do sprzedania dom w centrum miasta. Szukanie zainteresowanego jego kupnem na własną rękę może zająć całe długie miesiące. Jeśli skorzystamy z pomocy fachowców, czyli biura nieruchomości to taki dom możemy sprzedać w kilka tygodni. Od transakcji zapłacimy około dwóch procent prowizji, ale korzystając z pomocy biura nieruchomości Koszalin możemy zyskać o wiele większą cenę. Biura działające na rynku od wielu lat mają doskonały rezon na rynku nieruchomości. Pośrednicy i agenci nieruchomości wiedzą najlepiej w jaki sposób i gdzie zareklamować nieruchomość, żeby jak najszybciej znaleźć na nią kupca. Dla sprzedającego i kupującego transakcja przez biuro jest pewna i bezpieczna. Nasza nieruchomość zostanie dokładnie sprawdzona, dzięki czemu kupujący będą mieć pewność, że sprzedajemy rzeczony już dom wolny od jakichkolwiek wad prawnych i zajęć hipotecznych. Co nie znaczy, że przez biuro nieruchomości nie możemy sprzedać nieruchomości z wpisaną hipoteką.

Sprzedaż nieruchomości z pomocą doświadczonego biura jest szybka i bezproblemowa. Każde biuro nieruchomości prowadzi transakcję od początku do końca, dzięki czemu ani sprzedający ani też kupujący nie muszą się martwić formalnościami związanymi z przepisaniem własności, aktem notarialnym czy wpisem do księgi wieczystej. Za niewielką prowizję biuro zajmie się za nas dosłownie wszystkim.