Czy kolagen rzeczywiście działa tak dobrze?

 

Przez długi czas walczyłam ze starzeniem się skóry i suchą, ale jednocześnie bardzo wrażliwą, niezbyt ładnie wyglądającą cerą. Byłam pewna, że nie uda mi się znaleźć kosmetyku, który pomoże mi w tych wszystkich problemach, ale efektywność mojej pielęgnacji zdecydowanie zwiększyła się od kiedy zaczęłam używać naturalnego kolagenu.

Używanie kolagenu Platinum zmieniło stan mojej skóry

kolagen platinumJestem niesamowicie zadowolona z tego jak wygląda teraz moja cera. Na Kolagen Platinum trafiłam właściwie przypadkowo – przeglądając Internet, na jednej ze stron wyświetliła mi się reklama sklepu internetowego i tego produktu. Ponieważ wcześniej słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat naturalnego kolagenu postanowiłam, że warto jest przyjrzeć się temu produktowi bliżej. Po przeczytaniu opisu Kolagenu Platinum zdecydowałam się na jego zakup. Stwierdziłam, że nawet jeżeli będzie on choć w połowie tak efektywny jak mówi producent to jego zakup będzie świetną inwestycją. Używam tego kolagenu już od pół roku i muszę przyznać, że wszystkie obietnice producenta są prawdziwe, co jest dla mnie niezwykle szokujące, ale oczywiście też i niesamowicie mnie cieszy. Regularne używanie kolagenu sprawiło, że moja twarz wygląda o wiele młodziej – wszystkie płytkie zmarszczki zniknęły, a powierzchnia skóry jest bardziej napięta, oczywiście w pozytywnym sensie. Co ciekawe kolagen wpłynął kojąco również na moje rozszerzone naczynka. Moja cera nie jest już taka zaczerwieniona.

Kolagen, który używam codziennie nie jest tanim produktem. Pierwszy raz kupiłam kolagen o pojemności 50ml, teraz kupuję już butelkę o pojemności 200ml i bardziej się to opłaca. Kolagen występuje w postaci lekkiego żelu, a więc szybko wchłania się w skórę i świetnie sprawdza mi się jako jeden z kroków mojej wieczornej pielęgnacji, zaraz po nałożeniu toniku.

Więcej informacji na stronie: https://cofamyczas.com/