Czy warto pomagać przy wideofilmowaniu?

Kiedy decydujemy się na wynajęcie dobrego kamerzysty na wesele, to warto z nim również współpracować. Możemy poprosić naszych gości weselnych, aby współpracowali z kamerzystę i udzielili krótkich wywiadów. W ten sposób na tym weselu będziemy mieli piękny film, który jest pełen wzruszeń, a także miłych gestów oraz słów. Takie rozwiązanie pomoże wzbogacić materiał wideo.

Długie czy krótkie wideofilmowanie?

wideofilmowanie płockZawsze kamerzyści, którzy będą filmować naszą uroczystość zadadzą nam pytanie czy chcemy mieć dłuższy film z wesela, czy może taki krótszy. Możemy bowiem zdecydować się na ten, który najczęściej jest wybierany, czyli około 60 minut albo na taki kilkugodzinny, który trwa nawet 5 godzin. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od pary młodej, która będzie wybierała kamerzystę. Wideofilmowanie Płock to świetne rozwiązanie dla par młodych, które biorą ślub oraz organizują wesele w tych regionach. Mając blisko siebie zarezerwowanego kamerzystę możemy z nim uzgodnić wszelkiego rodzaju szczegóły, a także nawet w ostatniej chwili zmienić coś w umowie. Warto także odpowiednio sprawdzić kamerzystę już na pierwszej rozmowie i dowiedzieć się jakim sprzętem dysponuje. Dodatkowo warto zapytać się, czy miał już doświadczenie w kręceniu ujęć dla nowożeńców oraz, czy ma jakieś portfolio. Świetnie będzie, jeżeli jest to kamerzysta z bogatym doświadczeniem, ale często tacy zarezerwowani są na kilka miesięcy do przodu, więc wybierając takiego warto to zrobić odpowiednio wcześniej.

Obecnie możemy wybrać czy chcemy mieć nagrany film na płycie DVD, czy też może na pendrivie, który będziemy później rozdawać naszym znajomym albo też wrzucimy film do sieci. Rozwiązań mamy naprawdę bardzo wiele i tylko od nas zależy, co tak naprawdę potrzebujemy. Zawsze możemy również zatrudnić kilka osób z naszych gości, aby nagrywali amatorsko dodatkowo własnymi telefonami.