Dom systemowy dla rodziców

Rodzicom byłem bardzo wdzięczny za pomoc, której okazali mi bardzo dużo. Wyciągnęli mnie z ogromnych tarapatów i gdyby nie oni, to nie wiem co by teraz się ze mną działo. Stanąłem na nogi, otworzyłem własną działalność i zarabiałem na prawdę ogromne pieniądze.

Kupienie rodzicom systemowego domu

domy systemowe warszawaPrzez cały czas czułem potrzebę, żeby odwdzięczyć się  rodzicom w jakiś sposób. Oni oczywiście tego nie oczekiwali i cieszyli się, że tak doskonale sobie radzę. Postanowiłem zadziałać na własną rękę. Mama nie raz powtarzała, że marzy jej się własny dom a teraz było mnie na niego stać. Rozejrzałem się wśród ofert dostępnych na rynku i zauważyłem, że największym zainteresowaniem cieszyły się nowoczesne domy systemowe Warszawa akurat miała kilka ciekawych ofert, które wziąłem pod uwagę. Wiedziałem, że mama nie chce wyprowadzić się z miasta i dom musiałem znaleźć w stolicy. Zgłosiłem się do dewelopera, który posiadał na sprzedaż dwa domy systemowe. Jeden z nich był już zarezerwowany przez potencjalnego klienta, dlatego do wyboru miałem tylko jeden. Dom był duży i przestronny z pięknym ogrodem na posesji. Dom bardzo mi się spodobał i byłem przekonany, że rodzice będą nim zachwyceni. Kupiłem dla nich ten dom i od razu zatrudniłem projektanta, żeby zaaranżował wszystkie wnętrza. Chciałem, żeby rodzice przeprowadzili się do gotowego domu. O niczym im nie powiedziałem, bo to miała być niespodzianka. Zresztą, jak rodziców postawę przed faktem dokonanym, to już nie będą mogli się wycofać.

Rodzice byli tak zaskoczeni, że sporo czasu musiało upłynąć, zanim dotarło do nich, że dom systemowy jest ich własnością. Stare mieszkanie rodzice sprzedali i wyjechali sobie na wycieczkę zagraniczną. Czułem się doskonale, ponieważ dałem im porządny prezent.