Fachowe serwisowanie kserokopiarek

W nowym biurze pracuję od niedawna. Miałam już doświadczenie w branży, więc cieszyłam się, że udało mi się znaleźć zatrudnienie w tej firmie. Jednak trafiłam do filii, która była bardzo mało rozgarnięta. Mimo że byłam osobą nową w zespole, to z miejsca zaczynałam być za wszystko odpowiedzialna. Ludzie sami za bardzo nie wiedzieli, jak sobie radzić z sytuacjami nagłymi, więc szybko się okazało, że jestem jedyną osobą, będącą w stanie odpowiednio zareagować.

Kserokopiarki i ich serwisowanie

serwis kserokopiarekTaką rzeczą, która najbardziej była zauważalna, był brak wiedzy z zakresu używania sprzętów biurowych, typu kserokopiarki i drukarki. Często jedna osoba się tym zajmowała, a jak jej nie było w pracy, to reszta nie korzystała z maszyn. Aż trudno mi było w to uwierzyć. Wzięłam sobie za punkt honoru nauczenie wszystkich, jak to się robi. Pewnego dnia jednak, coś zaczęło się dziać z naszą kserokopiarką i przestała działać. Wg niektórych pracowników nie trzeba było nic robić i po prostu stwierdzili, że musimy sobie znaleźć inne zajęcie i poczekać, aż ktoś się zajmie urządzeniem. Tym kimś musiałam być ja, bo nie mogłam przeboleć, że coś nie działa. Od razu znalazłam namiary na porządny serwis kserokopiarek. Skontaktowałam się z nimi i sama bez zaangażowania pozostałych pracowników udałam się z kserokopiarką do profesjonalistów, którzy w bardzo krótkim czasie doprowadzili urządzenie do ponownego świetnego funkcjonowania.

Kserokopiarka działała ponownie bez zarzutu. W pracy po tym wydarzeniu bardzo szybko stwierdzili, że ze mną nie ma żartów i jestem w stanie się wszystkim zająć. Nic więc dziwnego, że w błyskawicznym tempie zaczynałam awansować. Proponowano mi nawet zmianę filii, ale miałam motywację, żeby doprowadzić ją do odpowiedniego stanu.