Firmowe opakowania z nadrukami

Zdecydowana większość produktów, które trafiają na półki sklepów stacjonarnych lub sprzedawane są za pośrednictwem sklepów internetowych wymaga umieszczenia ich w odpowiednim opakowaniu. Kartonowe pudełka z kolorowym nadrukiem nie tylko zmniejszają ryzyko uszkodzenia zawartości podczas składowania, transportu, czy też układania towarów na półkach lub witrynach sklepowych, ale także mają bezpośredni wpływ na zainteresowanie danym produktem.

Reklama w postaci nadruku na opakowaniu

opakowania z nadrukiemAtrakcyjnie wyglądające opakowanie to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju zapakowanych produktów. Zdecydowanie częściej sięgamy po takie, które w jakiś sposób wyróżniają się na tle innych. Czasami rzecz jasna jedynie z czystej ciekawości, ale nie zmienia to faktu, że z punktu widzenia producenta dobrze zaprojektowane opakowanie to jednocześnie swego rodzaju bardzo trafna reklama. Opakowania z nadrukiem mogą przyjmować dowolne kształty. W zależności od przeznaczenia posiadają również opcjonalne elementy, takie jak zawieszki, plastikowe uszczelnienia, czy też foliowe okienka lub po prostu wycięte otwory, dzięki którym można przyjrzeć się ich zawartości. Wykonywane są przy użyciu różnych technik oraz z zastosowaniem różnych materiałów. Dla przykładu wysoce eleganckie i stylowe opakowania na wykwintny alkohol lub drogie perfumy zazwyczaj posiadają misterne wypukłe zdobienia, a ich powierzchnia inaczej odbija światło dzięki zastosowaniu folii matowej oraz błyszczącej na poszczególnych elementach pudełka.

Składając zamówienie na opakowanie dla naszego produktu mamy pełną dowolność w wyborze kolorów i treści nadruku. Możemy wysłać do producenta gotowy projekt opakowania, dzięki czemu otrzymamy produkt w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami. W razie wątpliwości odnośnie wyboru konkretnych materiałów lub technologii firmy produkujące opakowania oferują fachową pomoc i doradztwo.