Gdzie wydrukuje kartki świąteczne?

W tym roku zdecydowałam się samodzielnie zaprojektować kartki świąteczne dla mojej rodziny i znajomych. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym i kupiłam sobie niedawno tablet graficzny. Po raz pierwszy wykorzystałam go właśnie po to, aby zaprojektować kartki świąteczne. Muszę przyznać, że efekt był naprawdę bardzo dobry i nie pozostało mi nic innego jak wydrukować moje dzieła.

Udało mi się tanio wydrukować kartki świąteczne

druk kartek świątecznychTeraz, musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiednią drukarnię, gdzie będzie możliwy taki wydruk. Nie było to wcale takie proste, ponieważ potrzebowałam tylko kilkunastu sztuk takich pocztówek, a większość drukarni zajmowała się raczej drukiem hurtowym dla różnych firm i przedsiębiorstw. Na szczęście moja przyjaciółka poleciła mi jedną firmę w mojej okolicy, która oferowała druk kartek świątecznych w ilości detalicznej. Od razu zdecydowałam się tam wybrać. Okazało się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Udało mi się tam tanio i szybko wydrukować narysowane przeze mnie kartki świąteczne. W dodatku oferowali oni bardzo duży wybór różnych papierów na których można było dokonać wydruku. Gotowe pocztówki można było także zalaminować, co muszę przyznać bardzo ładnie wyglądało. Szczególnie ważne było dla mnie to, że wszystko można było zrobić od ręki, w ciągu kilkunastu minut. Dodatkowo mieli tam bardzo miłą i pomocną obsługę.

Dzięki temu uzyskane przeze mnie kartki świąteczne wyglądały naprawdę bardzo oryginalnie, po wydrukowaniu nawet jeszcze lepiej niż te narysowane przeze mnie w tablecie graficznym. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak tylko wypisać kartki i wysłać je do moich znajomych i przyjaciół. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się je wydrukować w tym miejscu tak tanio i przede wszystkim szybko.