Grawerowane serce jako prezent

Rocznica, walentynki, urodziny to okazje kiedy warto podarować coś wyjątkowego. Biżuteria w kształcie serduszka jest dobrym pomysłem, jednak czy nie zbyt mało oryginalnym? Moim zdaniem nie, jeśli dodamy do niej indywidualną inskrypcję.

Serduszko z grawerowaną inskrypcją

serce z graweremKształt serca kojarzy się jednoznacznie z uczuciem miłości, więc już sam taki podarunek jest bardzo wymowny. Jeśli jednak chcemy, aby prezent był jeszcze bardziej spersonalizowany wybierzmy serce z grawerem. Taką opcję oferują wszystkie sklepy złotnicze i jubilerskie, również w internecie znajdziemy wiele ofert. Wystarczy wybrać przedmiot, który chcemy kupić, np. zawieszkę do łańcuszka czy bransoletki i poprosić o wygrawerowanie wybranego przez nas napisu. Może to być imię obdarowywanej osoby, wyznanie miłości lub jakakolwiek wybrana przez nas sentencja. Zazwyczaj na wykonanie takiego napisu nie trzeba długo czekać, a cena jest tylko nieznacznie wyższa, choć oczywiście zależy to także od długości napisu. Oczywiście musimy też wziąć pod uwagę, aby mieścił się on na wybranej przez nas zawieszce i ładnie z nią komponował. Tutaj najlepiej poradzić się osoby, która napis będzie wykonywać. Zdecydowanie najpopularniejsze są klasyczne srebrne i złote serduszka z napisami, jednak sentencję wygrawerować można też w naturalnym kamieniu, co daje bardzo ciekawy i oryginalny efekt. Taki romantyczny prezent sprawi, że twoja ukochana poczuje się dla ciebie ważna i wyjątkowa, a wykonane specjalnie dla niej serce będzie przez lata przypominać o sile łączących was uczuć. 

Biżuteria jest zawsze dobrym i eleganckim pomysłem na prezent. Czy to srebro, złoto czy kamienie, specjalnie wybrana i wygrawerowana dla obdarowywanej osoby inskrypcja uczyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym i wyrazi siłę naszych uczuć.