Hupercyna a na zwiększenie koncentracji

Hupercyna a należy do grupy alkoidów, została wyizolowana z rośliny Huperzia serrata, w tradycyjnej medycynie chińskiej stosowana jest już od dawna. Jej głównym działaniem jest poprawa zdolności uczenia się, czyli zwiększenia koncentracji. Poza tym, ma pozytywny wpływ na nasze ciało podczas wysiłku fizycznego – zarówno siłowego, jak i wytrzymałościowego.

Poprawa koncentracji z hupercyną a

hupercyna a na koncentracjęJesteś uczniem lub studentem i zbliża się okres egzaminów, a może czeka Cię ciężki okres w pracy? Możesz wspomóc swój mózg, dzięki naturalnej substancji hupercynie. Największy wpływ ma hupercyna a na koncentrację oraz jakość naszego snu. Wypoczęty człowiek łatwiej się koncentruje, a dzięki temu także uczy. Udowodniono, iż substancja ta chroni neurony oraz występujące między nimi połączenia, zwalcza stany zapalne. Alkoid poprzez zwiększenie poziomu czynnika wzrostu nerwów, przyśpiesza odbudowę komórek nerwowych – dzięki temu ich funkcjonowanie jest sprawniejsze. Co ciekawe, badania wskazują, iż osoby stosujące ten suplement mają dłuższe i wyraźniejsze sny, a to wpływa na polepszoną jakość snu. Im lepiej prześpimy noc, tym więcej siły będziemy mieli w ciągu dnia i będzie nam łatwiej się skoncentrować. Pomaga w walce z niektórymi uzależnieniami, hupercyna pomocna przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Cena hupercyny jest przystępna – kosztuje tyle co inne suplementy, najłatwiej kupić ją w sklepie z suplementami.

Podsumowując, hupercyna a jest łatwo dostępnym suplementem diety, a jej działanie pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację. Wspomoże nasze ciało w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego, a także fizycznego. Oczywiście, żaden suplement ani substancja nie zastąpi odpowiedniej diety, także stosując ten produkt nadal musimy pamiętać o zdrowym odżywianiu.