Inwestycja w myjnię koło firmy

Będąc zarządcą floty pojazdów w naszej firmie na mojej głowie spoczywa mnóstwo obowiązków. Oprócz stanu technicznego pojazdów jestem również odpowiedzialny za ich sferę wizualną. W związku z tym wszystkie uszkodzenia powstałe w wyniku eksploatacji muszą być usuwane na bieżąco. Jest to operacja wymagająca bieżącej inspekcji wizualnej wszystkich pojazdów, które mamy w firmie. Często zdarza się sytuacja, w której kierowca nie jest świadomy uszkodzenia powstałego w aucie.

Planowana oszczędność czasu dzięki automatyzacji procesu

myjnia automatycznaZdarzają się sytuację, w których uszkodzenie lakieru powstaje na skutek kamienia, który uderza w samochód. Oprócz tego ważnym aspektem jest utrzymanie samochodów w czystości. W związku z tym, że w naszej firmie mamy kilka aut, ostatnimi czasy została podjęta decyzja o inwestycji w nowe rozwiązanie. Postanowiliśmy, że koło naszej firmy stanie myjnia automatyczna. Rozwiązanie to jest podyktowane potrzebą utrzymania aut w nienagannej czystości. Wizerunek naszej firmy nie może być naruszony. Do tej pory korzystaliśmy z usług firmy zewnętrznej, która dbała o czystość naszych samochodów firmowych. Jednak po przeliczeniu wszystkich kosztów, również dojazdu do firmy doszliśmy do wniosku, że w perspektywie czasu bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie budowa własnej myjni. Zaoszczędzi to również sporo czasu naszym pracownikom. Pomysł ten wydaje się bardzo dobry. Myjnia automatyczna obok firmy ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. W związku z czym planowany termin robót budowlanych został wyznaczony na najbliższy miesiąc.

Działka budowlana została już wyznaczona. Zatrudniliśmy również firmę, która zajmie się tym przedsięwzięciem. Deklarują oni, że są w stanie wybudować myjnie automatyczną w trakcie miesiąca. Myślę, że termin taki jest jak najbardziej realny. Rozwiązania takie bazują z reguły na wcześniej sprawdzonych schematach.