Jak zachwycić gości weselnych?

Organizacja ślubu i wesela nie jest łatwą sprawą. Para Młoda stara się dopiąć wszystko na ostatni guzik, a goście zastanawiają się, czy przyjęcie dostarczy im miłych wspomnień. Aby obie strony były zadowolone, warto postawić na mocną atrakcję wesela np. fotobudkę.

Kilka słów o fotobudce

http://www.smilebox.com.pl/tag/fotobudka-Bielsko-Bia%C5%82a.htmlFotobudka to samoobsługowe urządzenie, która pozwala w jednej chwili wykonywać zdjęcia i je drukować. Instrukcja jego użytkowania jest dziecinnie prosta! Wystarczy wybrać tło dla zdjęcia, a siebie upiększyć dostępnymi gadżetami np. śmiesznymi kapeluszami, kolorowymi perukami lub maskami inspirowanymi brazylijskim karnawałem. Następnie uruchamia się urządzenie i … gotowe! Fotobudka pstryka kilka zdjęć i natychmiast je drukuje. Jakość fotografii jest wysoka i z powodzeniem mogą one znaleźć się w pamiątkowym, rodzinnym albumie. Często zdarza się, że goście weselni zatrzymują dla siebie kilka zdjęć, a resztę wklejają w weselną księgę gości lub w księgę pamiątkową, dostępną na przyjęciu. To świetny pomysł na podzielenie się z Nowożeńcami wspomnieniem dobrej zabawy z ich wesela. Przy zdjęciu można napisać kilka ciepłych słów i życzeń – Młoda Para na pewno to doceni. Innym sposobem na wykorzystanie zdjęć z fotobudki jest wykonanie odbitek i rozesłanie ich gościom po przyjęciu w ramach podziękowania za udział w uroczystości. Taka pamiątka na pewni spodoba się wszystkim, którzy lubią zdjęcia i dobrą zabawę.

Fotobudka to atrakcja, która zachwyci gości weselnych w różnym wieku. Idea samodzielnego robienia zdjęć spodoba się i młodszym, i starszym biesiadnikom, którzy chętnie wykonają sobie kilka fajnych zdjęć. Więcej o fotobudkach możesz przeczytać tutaj: http://www.smilebox.com.pl/tag/fotobudka-Bielsko-Bia%C5%82a.html  To naprawdę ciekawa atrakcja i warto mieć ją na swoim weselu, by sprawić gościom świetną niespodziankę!