Jaki cień do powiek kupić?

Gdy wychodzimy na jakąś większą uroczystość, chcemy wyglądać rewelacyjnie. Kobiety zazwyczaj myślą wtedy o jakimś mocniejszym i bardziej wyrazistym makijażu. Wtedy właśnie wchodzą w grę cienie do powiek. Jakie warto kupić na wieczorne wyjście?

Gdzie kupimy trwałe cienie?

cień holograficzny do powiekWarto kupić takie, które będą naprawdę przyciągały wzrok. W takiej sytuacji raczej rezygnujemy z cieni matowych. Mogą nam posłużyć ewentualnie do tego, by wypełnić kącik naszego oka. Natomiast najlepiej jest kupić cienie błyszczące, brokatowe. Ostatnimi czasy bardzo popularny jest chociażby cień holograficzny do powiek. Daje on świetny efekt i tak naprawdę trudno jest nam ocenić jego kolor. W zależności od tego z jakiej strony patrzymy i jak odbija się światło, widzimy przeróżne kolory. Taki cień holograficzny ma bowiem w sobie mnóstwo małych drobinek w różnych kolorach. Dlatego czasem może nam się wydawać różowy, a za chwilę już niebieski. Taki cień będzie pasował wtedy, gdy idziemy na jakąś uroczystość wieczorem, mamy się tam bawić i tańczyć. To jednak nie znaczy, że taki cień nie przyda nam się w żadnej innej sytuacji. Przykładowo gdy bierzemy ślub, także chcemy by nasz makijaż był rewelacyjny. Zastosowanie choć odrobiny takiego cienia może sprawić, że nasz makijaż będzie naprawdę nietuzinkowy. Oczywiście musimy pamiętać o tym, by kupować trwałe cienie i stosować pod nie bazę. Oczywiście im droższe cienie, tym lepiej utrzymują się na powiece. Jednak nie ma co na nich oszczędzać, ponieważ wystarczają one naprawdę na długo.

Dziś takie cienie możemy zakupić w wielu sklepach internetowych. To tam mamy zdecydowanie największy wybór i oczywiście najlepsze ceny. Poza tym od razu możemy poczytać opinię innych kobiet i zdecydować, czy dane cienie naprawdę nam się sprawdzą.