Jakie funkcje pełni narzuta na łóżku?

Jestem osobą praktyczną, dlatego też takie prezenty sprawiam swoim bliskim. Na przykład nie lubię kupować ściętych kwiatów, ponieważ postoją one kilka dni i trzeba je wyrzucić. W związku z tym jestem znana z tego, że moje upominki są przemyślane pod każdym względem. I jestem z tego dumna.

Narzuta w jasnych kolorach jako prezent

narzuty na łóżko 160x200W związku z tym, że jedna z moich ulubionych narzutek została już zniszczona na amen, musiałam sprawić sobie nową. Dlatego też kupiłam trzy narzuty na łóżko 160×200. Odkąd pamiętam, miałam łóżko, które się nie składało. W domu rodzinnym mieliśmy kilka psów i doprowadzało mnie wręcz do szalu, kiedy wchodziły na moją pościel i ją brudziły. Dlatego zaczęłam przykrywać ją początkowo kocem. Później właśnie odkryłam narzutki na łóżka i przyznam wam się z ręką na sercu, że nie wyobrażam sobie niczego lepszego. Po pierwsze, pełnią one funkcję ochronną. Jeśli wylejemy coś na łóżko, to napój najpierw wsiąknie w nakrycie, a my zdążymy uratować swoją pościel. W końcu lepiej wyprać tylko narzutę niż zmieniać całą pościel, prawda? Ponadto może być formą ozdoby czy dekoracji sypialni lub pokoju dziennego. Mój pokój jest urządzony w jasnych, ciepłych kolorach, dlatego dla kontrastu wybrałam ciemnobrązową narzutę na łóżko. Zbliżały się rodziny mojej ukochanej i najbliższej cioci, Elżbiety, dlatego wpadłam na pomysł, że właśnie sprawię jej prezent w postaci narzutki w pastelowych barwach. Jeszcze takiego prezentu nikomu nie podarowałam, więc tym bardziej nie mogłam doczekać się, jak ciocia Ela zareaguje na niego.

Jak już wspomniał, uwielbiam przemyślane podarunki i zwracam dużą uwagę na dodatki w swoim mieszkaniu. Uważam, że w detalach tkwią szczegóły. Chcę się czuć dobrze w swoich przysłowiowych czterech kątach, dlatego czasami bywam trudna pod tym względem. Podczas wybierania narzutki na łóżko warto zwrócić uwagę na kolory, jakie dominują w naszym pokoju.