Jakim sposobem przedłużyć włosy?

 

Zamiast czekać latami, aż nasze włosy urosną do satysfakcjonującej nas długości zawsze możemy je przedłużyć zwłaszcza, że obecnie nowoczesne metody przedłużania włosów nie niszczą ich, ani też nie obciążają, a w dodatku miejsca w których włosy są doczepione do naszych są prawie niezauważalne, dzięki czemu możemy swobodnie je upinać, jak nam się podoba.

Najlepsze metody przedłużania włosów

polecane metody przedłużania włosówPrzedłużanie włosów nie jest nową usługą na rynku, ale wiele kobiet lata temu zniechęciło się do tego zabiegu ze względu na skutki uboczne w postaci zniszczonych i wypadających włosów, a także przez wzgląd na fakt, że przedłużonych włosów raczej nie upięło się w żadne fryzury ponieważ nieestetyczne łączenia były wówczas widoczne. Nie wszystkie metody też sprawiały, że we włosach nam się wygodnie spało. Dzisiejsze sposoby przedłużania nie powodują już takich problemów. Najbardziej polecane metody przedłużania włosów to te na sposób kanapkowy oraz ultradźwięki. Metoda kanapkowa jest bardzo podobna do niegdyś sławnej metody clip in. Zamiast jednak wpinać taśmy z włosami za pomocą dołączonych spinek, są one przez fryzjera naklejane. Efekt jest bardzo naturalny ponieważ włosy tworzą w ten sposób naturalnie wyglądające przedziałki. Jest to też trwała metoda, a nie chwilowa. Metoda ultradźwiękowa polega na spojeniu pasemek naszych włosów z doczepianymi przy pomocy drgań i ultradźwięków.

Obie metody są całkowicie bezpieczne dla naszych włosów i w żaden sposób nie niszczą ich struktury. Łączenia są leciutkie i praktycznie niewyczuwalne, więc nie sprawiają problemu przypominając o sobie za dnia, czy co gorsza nocą. Choć co jakiś czas należy umówić się na podciągnięcie takich włosów nie oznacza to, że musimy za każdym razem kupować nowe. Jeżeli będziemy o nie dbały odpowiednio mogą nam one posłużyć przez bardzo długi czas.