Koleżanka poleciła mi dobrego stomatologa

Kiedy poznałam Michała to nie wiedziałam jeszcze, że będzie to poważny związek. Mieszkaliśmy w dwóch różnych miastach i rzadko się widywaliśmy. Po półrocznej znajomości, która była udana Michał zaoferował mi, by się do niego przeprowadziła do Torunia. Zgodziłam się.

Skorzystanie z usług sprawdzonego stomatologa

stomatolog toruńW Bydgoszczy mieszkanie wynajmowałam sama i płaciłam dość sporo. Wiedziałam, że we dwójkę było łatwiej a układało mi się z Michałem i podjęłam decyzję o przeprowadzce. Znalazłam nawet pracę i byłam bardzo zadowolona, że los tak mi się potoczył. Ostatnio miałam dziwną sytuację, ponieważ jak wyciągałam z bagażnika butlę z gazem to wybiłam sobie ząb. Byłam zaskoczona sytuacją a nawet nie miałam tutaj swojego dentysty. Na pomoc przybyła moja koleżanka, którą poznałam przez Michała. Powiedziała, że jest świetny i sprawdzony stomatolog toruń, do którego numer telefonu mi podała. Od razu tam zadzwoniłam i opowiedziałam o swojej przygodzie. Zaznaczyłam także, że zależy mi na szybkiej wizycie, bo za dwa dni miałam spotkanie z ważnym klientem. Stomatolog zgodził się przyjąć mnie tego samego dnia i zaraz po rozmowie z nim pojechałam do gabinetu. Stomatolog, który mnie przyjął był dość młodym człowiekiem, ale wszędzie miał na ścianach certyfikaty i wiedziałam, że był dobry. Zresztą koleżanka mi go poleciła a ona miała piękne zęby. Tylko u tego dentysty je leczyła. Dentysta pomógł mi i uratował ząb. Dokleił mi brakującą część i mogłam znowu się szeroko uśmiechać.  

Od tamtej pory tylko do tego dentysty chodziłam, ponieważ mu zaufałam. Wyleczyłam u niego już kilka zębów i nawet wstawiłam sobie implanty. Ten Toruń bardzo mi się podobał, bo mieli świetnych specjalistów a to przecież było ważne. Czułam się w tym mieście jak u siebie.