Kosz dla siostrzenicy

 

Moja siostrzenica Zosia niedawno miała wyremontowany pokój. Z tej okazji postanowiłam odwiedzić moją siostrę i siostrzenicę i dać coś Zosi w prezencie. Coś, do jej nowego pokoju. Lubię sprawiać jej przyjemność i dawać jej prezenty. Jest kochaną dziewczynką i zawsze cieszy się z najmniejszych rzeczy. Bardzo mi się to w niej podoba.

Dziecięce pojemniki na śmieci są bardzo urocze

Kosze na śmieci dla dzieciPoszłam do sklepu z zabawkami i rzeczami dla dzieci i znalazłam tam dużo ciekawych rzeczy m.in. super lalkę. Bardzo spodobały mi się też różnokolorowe kosze na śmieci dla dzieci. Byłam w szoku jak w jak wielu wzorach są dostępne takie kosze. W sklepie było dużo tradycyjnych koszów na śmieci, które po prostu były w różnych kolorach np. różowym czy niebieskim albo miały na sobie nadruki z postaciami z popularnych wśród dzieci filmów i bajek. Ale było też dużo bardzo niezwykłych pojemników, które wyglądały np. jak zwierzaczki. Ten typ kubła, właściwie to kubełka na śmieci spodobał mi się najbardziej i to właśnie taki kosz postanowiłam kupić dla swojej siostrzenicy. Wybrałam dla niej pojemnik na śmieci, który na górze miał głowę pandy. Zośka po prostu uwielbia te zwierzęta i jednym z jej największych marzeń jest zobaczenie pandy na żywo. Mam nadzieję, że kiedyś jej się to uda. Na razie będzie musiał jej wystarczyć kosz panda ode mnie i inne maskotki przypominające pandę, które już ma.

Właściwie trochę się tego spodziewałam ale i tak byłam zaskoczona jak bardzo Zosia była zachwycona prezentem ode mnie. Oczywiście najbardziej spodobał jej się kosz na śmieci, który dumnie ustawiła przy jej nowym biurku. Pościel, którą jej kupiłam i nowa lalka też jej się podobały ale z pewnością nie aż tak jak panda. Dzieci są takie urocze – wystarczy im słodki kosz na śmieci by je uszczęśliwić. Brzmi to dziwie ale tak właśnie jest.