Manicure hybrydowy u kosmetyczki

Większość z moich koleżanek wpadło w wir robienia sobie paznokci. Niektóre z nich robiły żelowe tipsy, które niezbyt mi się podobały, inne akrylowe paznokcie. Jednak mnie najbardziej podobał się efekt po zrobieniu hybryd. Był najbardziej naturalny i najlepiej wyglądał. W końcu postanowiłam odważyć się takie sobie zafundować.

Zachwyt nad lakierem hybrydowym

manicure hybrydowy poznań cennikMoje koleżanki robiły sobie paznokcie albo same, albo chodziły do innych, które robiły taki manicure w domach. Jednak nie zawsze podobało mi się wykonanie. Niektóre z nich robiły za grube paznokcie, nierówno nakładały warstwy lakieru, lub po prostu ich paznokcie wyglądały niechlujnie i nieestetycznie. Dlatego ja jak postawiłam na manicure hybrydowy poznań cennik to tylko u dobrej kosmetyczki. Mogłam zapłacić więcej, jednak chciałam mieć pewność, że będę w pełni usatysfakcjonowana z efektu na moich paznokciach. Wybrałam kosmetyczkę w centrum miasta, ponieważ była najbliżej i poszłam na paznokcie. Na początku musiałam wybrać spośród dziesiątek kolorów i oniemiałam, bo zobaczyłam tak wiele lakierów. Wszystkie mi się podobały i nie mogłam się zdecydować. Jako taki odpowiedni na zajęcia wybrałam ciemniejszy róż. Nie chciałam zbyt bladego koloru, żeby go było widać, ale nie za mocno. Dlatego róż jest według mnie zawsze dobrym wyborem, kiedy nie możemy się zdecydować. Później pani zapytała mnie, jaki chcę kształt paznokci i również nie miałam pojęcia, pozwoliłam jej samej wybrać.

Kosmetyczka lekko zaokrągliła mi paznokcie, nadając im taki delikatny i smukły wygląd. Byłam bardzo zadowolona z tego, jak wyszły paznokcie, zwłaszcza, że na dwóch zrobiła mi jeszcze efekt syrenki na ozdobę. Więc pięknie się świeciły i o wiele bardziej mi się podobały, niż paznokcie koleżanek, które robią je nieprofesjonalnie.