Męskie t shirty z nadrukami

 

Mój tata jest bardzo pozytywnym człowiekiem. Zachowuje się jak nastolatek i bardzo lubi grać z nami w gry na konsolę. Oczywiście umie też zachować powagę, jeśli sytuacja tego wymaga. Jednak nigdy się z nim nie nudzimy i to właśnie jest w nim takie super. Postanowiliśmy z bratem sprawić mu jakiś prezent z okazji jego imienin.

Śmieszna koszulka dla taty

zabawne t shirty dla mężczyznNigdy nie wiem co kupować ludziom na imieniny. Pomysłów może być sporo, jednak z wykonaniem gorzej. Nawet jak mam coś na myśli, to potem okazuje się, że nie ma czegoś takiego w sklepie. Tym razem postanowiłam kupić tacie jakieś zabawne t shirty dla mężczyzn, bo to jest zawsze przydatne. Tata bardzo lubi gotować i większość wolnego czasu spędza w kuchni. Dlatego wybraliśmy mu koszulkę z jakimś śmiesznym nadrukiem kucharza. Można było również zamówić sobie napis i zapytaliśmy się, czy można zrobić koszulkę z imieniem taty. Oczywiście z tym samym nadrukiem szalonego kucharza. Nie było problemu, sprzedawca zapisał nasze zamówienie i za parę dni mieliśmy iść odebrać koszulkę. Oddelegowałam brata, żeby po nią poszedł, jednak jak zwykle coś mu wypadło i musiałam iść sama. Odebrałam koszulkę w ustalonym dniu i podziwiałam efekty. Była pięknie zrobiona, tak jak chciałam, z ładną czcionką. Materiał był bardzo porządny, miły w dotyku. Na pewno nie będzie się szybko pocić i skóra będzie w niej oddychać. A to bardzo ważne, bo mężczyźni się bardziej pocą niż kobiety i muszą mieć koszulki dobre gatunkowo.

Zapakowaliśmy ładnie koszulkę do torby prezentowej i opakowaliśmy ją jeszcze dodatkowo w papier ozdobny. Tata był zaskoczony, że w ogóle pamiętaliśmy o jego imieninach. Przyznał, że sam o nich zapomniał To jest właśnie cały nasz ojciec. Ale koszulkę założył od razu i bardzo mu się spodobała.