Mój ulubiony koktajl odżywczy

Jako nastolatka nie dbałam o to co jem, co wiązało się z tym, że byłam otyła. Jednakże w trakcie studiów zrozumiałam, że w prawidłowym odżywianiu nie chodzi tylko o dietę i szczupłą sylwetkę, ale przede wszystkim o to by dostarczać naszemu organizmowi zdrowych składników. Bardzo lubię koktajle odżywcze. Pomagają mi one w utrzymaniu zbilansowanej diety.

Herbalife oferuje zdrowe i smaczne koktajle

koktajl herbalifeLubię dobrze zjeść, i nie mam na myśli wielkości dania, ale jego smak. W przeciągu parunastu miesięcy na drugim roku studiów udało mi się schudnąć ponad 20 kilogramów i już od kilku lat utrzymuję prawidłową wagę. W moim przypadku duży wpływ na zmianę nawyków miały koktajle odżywcze. Są to niskokaloryczne produkty, które zawierają w sobie wiele składników odżywczych, oczywiście przede wszystkim białka sojowego i serwatkowego . Dużo jest w nich też np. witamin oraz błonnika. Moim ulubieńcem jest zdecydowanie koktajl herbalife, który kupuję już od dobrych kilku miesięcy. Bardzo lubię smak mięty z czekoladą, ponieważ jest to jeden z bardziej orzeźwiających smaków dostępnych wśród koktajli z Herbalife. Mój chłopak bardzo lubi wersję o delikatnym smaku czekolady. Koktajle te dostępne są w sklepach w dużych, wydajnych opakowaniach. Często można kupić je również w trójpakach, przez co można łatwo zaoszczędzić.

Wiem jak trudno jest schudnąć i walczyć z podjadaniem między posiłkami. Myślę, że koktajle, szczególnie z firmy Herbalife są produktem, który świetnie wpasowuje się w jadłospis wielu ludzi. Nadają się one nie tylko dla osób, które dużo ćwiczą albo chcą zrzucić kilka niezbędnych kilogramów. Świetnie sprawdzą się jako posiłek dla takich osób jak ja, które chcą szybko spożyć coś pysznego o dobrym składzie, ale łatwego w przygotowaniu.