Nadruki na kubkach

Jeśli od czasu do czasu zaglądacie na mojego bloga doskonale wiecie jak ogromną gadżeciarą jestem. Kiedy dorzucimy do tego moją miłość do wszelakich ciepłych napoi, począwszy od kawy po najróżniejsze rodzaje herbaty, otrzymamy w efekcie całe mieszkanie w kubkach. Dla mnie jednak to nie problem, uwielbiam je.

Nadruki na kubkach

kubki z nadrukiem sklepPoczątkowo zaczynałam bardzo skromnie. Dwa kubki w nowym mieszkaniu. Wzięłam sobie do serca uwagi rodziców, którzy powtarzali mi, że za niedługo nie będzie mi potrzebna praca na etacie bo spokojnie będę mogła otworzyć sklep z kubkami. Jednak w sercu ta rada nie zagościła na długo. Po tygodniu czegoś mi brakowało. Jednak jeden kubek dla mnie, drugi dla ewentualnego gościa nie wystarczał. Pomyślałam, że co jeśli wpadnie kilku znajomych w tym samym czasie? Udałam się więc do galerii z myślą, że kupię niewielki komplecik kubków, które oczywiście nie będą byle jakie, a świetnie będą pasować do wystroju moich skromnych czterech kątów. I od tej myśli właśnie powróciłam do najprzyjemniejszego nałogu na świecie. Punktem kulminacyjnym jednak był moment, kiedy z lenistwa zaczęłam przeglądać sklepy internetowe z dodatkami do domu. Czy macie pojęcie, że istnieją nawet sklepy dedykowane jedynie kubkom? Dla mnie było to jak objawienie. Wpisywanie w wyszukiwarkę frazy: „kubki z nadrukiem sklep” stało się moim comiesięcznym rytuałem. Tak, dobrze widzicie, postanowiłam delikatnie przystopować i ograniczyć kupowanie ich do jednego w miesiącu. 

Jednak doskonale wiem, że moje skromne 30 metrów nie jest dobrym składem na moje hobby. Tak więc od niedawna wpadłam na pomysł, że swoim zamiłowaniem będę dzielić się z innymi. Tak więc chyba już możecie się domyślać co każdy mój przyjaciel dostaje w prezencie na urodziny. Dodam jednak, że dla każdego z nich przygotowuję wcześniej idealnie pasujący do charakteru nadruk.