Namioty reklamowe od polskich producentów

Założenie firmy było wielkim krokiem na przód dla mnie i rodziny. Zawsze z żoną chcieliśmy mieć coś własnego i skupić się na rozwoju firmy i jak najlepszym traktowaniu klientów, bo właśnie w ten sposób można było liczyć na zysk i prężne działanie. Mieliśmy sporo przeszkód do pokonania, by móc się w pełni spełniać w nowej roli.

Polscy producenci oferujący reklamowe namioty

polski producent namiotów reklamowychMiejsce naszego sklepu było problematyczne. Z jednej strony znajdowało się przy pasażu, gdzie dużo osób chodziło, jednak trochę nasza marka znikała pośród konkurencji. Wtedy jednak wymyśliliśmy zrobienie większego kroku do klientów – i to dosłownie. Pomyślałem, że wystawienie namiotu reklamowego z próbkami naszych produktów przed sklepem lub tuż obok, o wiele bardziej zwróci uwagę ludzi. Żona zgodziła się z tym pomysłem i zaczęliśmy poszukiwania namiotu. Z najlepszą ofertą zaprezentował się nam polski producent namiotów reklamowych, który miał bardzo bogatą listę artykułów, z których mogliśmy wybrać taki, jaki będzie pasował najbardziej do naszej marki i naszych potrzeb. Mieliśmy ograniczone miejsce do postawienia takiego namiotu, więc ten szczegół był niesamowicie ważny. Kiedy już udało nam się zdecydować na jeden konkretny namiot, to zaczęliśmy dostosowywać listę produktów naszej marki, które mieliśmy pod tym namiotem prezentować klientom. Chcieliśmy pozytywnie zaskoczyć wszystkich, którzy jeszcze o nas nie wiedzieli.

Pomysł z namiotem reklamowym był strzałem w dziesiątkę. W końcu zaczęto nas zauważać i odnotowaliśmy ogromny skok w liczbie klientów. Jeszcze bardziej satysfakcjonujące jest to, że nasz rozwój oparliśmy o polskiego producenta, dzięki czemu wspomagamy tym samym nasze lokalne firmy, co jest ważne dla naszej gospodarki i przedsiębiorczości.