Niezwykłe etui

 

Choć etui zazwyczaj kojarzy się ze zwykłą bryłą wykonana z tworzywa sztucznego, to może występować również w zupełnie innych postaciach, dzięki czemu można cieszyć się niezwykłymi przedmiotami w zwykłym użytkowaniu. Najlepszym tego przykładem jest etui wykonane z niezwykłego materiału. Wówczas nie tylko telefon jest ozdobą, a również jego etui.

Jakie dodatkowe funkcje ma etui?

etui iphone 11 proNietypowym etui wykonanym w różnych dostępnych opcjach, są etui drewniane. To właśnie one wykonane są z litego drewna i zakonserwowane specjalnymi olejami. Dzięki takim zabiegom etui pięknie się prezentuje i jest wyjątkowo praktyczne. Od wewnątrz należy go tylko zabezpieczyć specjalnymi materiałami amortyzującymi, tak, by podczas upadku nie dochodziło do żadnych zniszczeń telefonu. Kolejnym niezwykłym przykładem takiego etui, jest etui iphone 11 pro wykonane ze skory. Naturalna patyna, która rozwija się po dłuższym użytkowaniu, świetnie pasuje i podkreśla charakter danej rzeczy. Co więcej, skora jest wyjątkowo praktyczna, gdyż skutecznie chroni taki telefon zarówno przed otarciami, jak i przed skutkami upadku lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku występują również etui wykonane z elementami kamienia lub szkła. Wszystkie te piękne egzemplarze pełnią raczej funkcję ozdoby, a nie dodatkowej ochrony. Najważniejsze jednak, by pomimo nietypowego wykonania i niezwykłego podejścia do wykończenia, takiego urządzenia, musi ono spełnić wszystkie podstawowe funkcje.

Przede wszystkich musi ochronić zarówno telefon, jak i jego ekran. Do tego wszystkiego żadne etui nie może ograniczać dostępu do gniazd i wejść, gdyż mocno utrudni to korzystanie z niego. Warto również, by telefon miał na przykład dodatkową kieszonkę na własne rzeczy, lub był kompatybilny z ładowarką bezprzewodową.