Nowa firana nada powiewu świeżości każdemu wnętrzu

Gdy mój mąż otrzymał propozycję pracy na drugim końcu Polski, długo się zastanawialiśmy nad odpowiedzią. Nie trzymało nas nic w starym miejscu, więc przeprowadzka łączyła się tylko z obawą przed nieznanym i sentymentem. Postanowiliśmy jednak spróbować i zamienić stare mieszkanie na nowy dom.

W którym sklepie kupować firanki?

sklepy z firanamiPonieważ ja uprawiam wolny zawód, gdy tylko mąż poszedł do nowej pracy, zajęłam się aranżacją naszych wnętrz. Większość rzeczy mieliśmy ze starego miejsca, ale były takie, które musiałam kupić. Na przykład firany. W żaden sposób z poprzednimi nie dało się nic zrobić. Okna w domu są większe i jest ich więcej. Musiałam kupić nowe. Była to też dobra okazja to wymiany zasłon i zmiany wyglądu salonu czy sypialni. Nie wiedziałam tylko, gdzie w nowym mieście są jakieś sklepy z firanami. W Internecie wolałam nie szukać, póki nie musiałam. Lubię pochodzić po sklepach i widzieć towar przed zakupem. Tym bardziej jeśli są to estetyczne dodatki, takie jak firanki. W ogóle myślałam, by jakoś zmienić wygląd naszego domu. Całkowicie, a nie tylko jedną rzecz. Potraktować tę przeprowadzkę jako nowy początek. Następnego dnia zapukałam do sąsiadki i zapytałam ją, gdzie znajdę sklepy z firankami w okolicy i czy zna coś wartego polecenia. Oczywiście byłam z ciastem! Krysia, jak się później okazało, była bardzo pomocna. Zabrała się ze mną na zakupy, na których spędziłyśmy kilka godzin. Ja znalazłam firanki, których szukałam, a ona przy okazji kupiła dla siebie zasłonki.

Tak się zaprzyjaźniłyśmy i zostało do dziś. Okazało się, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję o tej przeprowadzce. Obojgu nam wyszło to na dobre. Mąż miał większa pensję, ja miałam przyjaciółkę i mnóstwo nowych atrakcji. Zawsze jest obawa przed nowym, tym bardziej jeśli jest nieznane, ale warto być odważnym!