Nowe tredny w malowaniu paznokci

Długo zastanawiałam się nad tym, co kupić mojej nastoletniej córce na urodziny. Postanowiłam poobserwować córkę, co lubi robić i podpytać ją trochę o trendy wśród jej rówieśników. Okazało się, że jest ona  w takim wieku, kiedy to już zaczyna się mocno zwracać uwagę na swój wygląd. Szczególną wagę przywiązuje się do zadbanych paznokci.

Lakiery hybrydowe doskonałe na prezent

zestaw do paznokci hybrydowychPaznokcie i makijaż od lat są wyznacznikiem zadbanej kobiety. Moja córka jest obecnie w takim wieku, kiedy to szczególnie zwraca się uwagę na swój wygląd. Po długich rozmowach z nią stwierdziłam, że najlepszym prezentem urodzinowym będzie zestaw do paznokci hybrydowych, który będzie mogła sobie sukcesywnie poszerzać o kolejne kolory lakierów. Wcześniej nie interesowały mnie nowinki kosmetyczne, dawno już zresztą nie byłam u kosmetyczki. Żeby jednak kupić córce jak najbardziej profesjonalny zestaw, musiałam się trochę bardziej wyedukować. Dzięki temu odkryłam, że manicure przy użyciu lakierów hybrydowych może być rozwiązaniem na mój odwieczny problem odpadającego lakieru. Taki lakier utwardzany specjalną lampą jest bowiem w stanie wytrzymać nawet miesiąc na paznokciach bez oznak jakiegokolwiek zniszczenia. Bogactwo kolorów i dodatków samych lakierów jest tak duże, że długo zastanawiałam się, jakie kilka kolorów na początek będzie najlepszych. Posłużyłam się sugestiami najpopularniejszych blogów, aby wybrać coś najbardziej na topie. Zestaw do malowania paznokci lakierami hybrydowymi czeka już zapakowany na urodziny córki.

Przy okazji zakupu prezentu dla mojej córki dowiedziałam się, że lakiery hybrydowe są doskonałym rozwiązaniem dla moich delikatnie zaniedbanych paznokci. Córka dostanie bowiem na urodziny cały zestaw do paznokci hybrydowych, z którego też mam nadzieję skorzystać.