Nowoczesne autka z akumulatorem

 

Zdecydowana większość dzieci bez względu na płeć, lubi bawić się samochodami, zwłaszcza tymi, w których można jeździć. Mowa tu przede wszystkim o zdalnie sterowanych pojazdach, które mają na tyle duży rozmiar, że maluchy mogą w nich siedzieć.

Gdzie kupić samochód dziecięcy z akumulatorem?

autka na akumulator z pilotemSklepy z zabawkami są rajem dla maluchów, gdyż mogą w nich znaleźć wszystkie produkty jakimi mogłyby się bawić. Maluchy najbardziej lubią nowoczesne zabawki, którymi można zdalnie lub samodzielnie kierować. Są to przede wszystkim autka na akumulator z pilotem, który pozwala na przejęcie przez rodzica, roli kierowcy. Pojazdy tego typu są przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia, gdyż wymagają samodzielnego kierowania. Służy do tego kierownica z klaksonem i pedał gazu. W samochodzie celowo nie ma pedału hamulca, aby nie było ryzyka pomylenia go z gazem. W momencie, kiedy maluch zdejmie nogę z gazu, to pojazd automatycznie się zatrzyma. W sklepach z zabawkami znajdziemy przede wszystkim dwa modele samochodów na akumulator: osobowe sedany z niskim zawieszeniem oraz terenowe pojazdy z dużymi kołami. Oba rodzaje aut nadają się do jazdy po asfalcie, alejce w parku czy chodniku, ale tylko terenowe są dostosowane do pokonywania ekstremalnych warunków. Samochody mają boczne lusterka, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa oraz przednie i tylne światła led, dzięki czemu wyglądają na bardzo realistycznie. Dlatego też, nie ma nic dziwnego w tym, że samochody tak bardzo się podobają dzieciom.

Nowoczesne zabawki zdalnie sterowane, przeważnie są droższe od zwykłych, gdyż są bardziej zaawansowane technologicznie. Jednak są też niepowtarzalne i dają dzieciom znacznie więcej możliwości, co niewątpliwie wpływa na poziom zadowolenia z ich posiadania.