Nowy weterynarz w klinice

Zdecydowałem się otworzyć klinikę weterynaryjną w swoim mieście. Była tutaj dostępna tylko jedna placówka, która działała do godziny osiemnastej. Zdecydowałem się na całodobową pomoc zwierzętom, bo było to konieczne. Klinika mieściła się w łatwo dostępnym miejscy i klienci bez problemu do mnie trafiali. 

Zatrudnienie doświadczonego lekarza weterynarii 

lekarz weterynarii wrocławZatrudniałem trzech weterynarzy. Każdy z nich posiadał doświadczenie przy pracy z psami, kotami i ptakami. Pewnego dnia pojawiła się u mnie dziewczynka z szynszylą. Zwierzątko jej chorowało i nie wiedziała co się działo. Nie leczyłem takich delikatnych zwierząt i zdecydowałem się zatrudnić jeszcze jednego weterynarza, który posiadałby doświadczenie w leczeniu małych zwierząt. Miałem już na myśli jednego specjalistę, któremu chciałem zaoferować posadę. Był to doświadczony i znany lekarz weterynarii Wrocław był jego miastem rodzinnym, ale liczyłem, że za dobre wynagrodzenie zgodzi się pracować w mojej klinice za miastem. Spotkałem się z tym człowiekiem w weekend, gdyż tylko wtedy miałem trochę wolnego czasu. Zaoferowałem mu od razu pracę, gdyż właśnie w tym celu zamierzałem się z nim spotkać. Wyjaśniłem mu sytuację z szynszylą a on chętnie zgodził się dla mnie pracować. Był to znakomity lekarz weterynarii i tym bardziej byłem zadowolony z jego decyzji. W mojej klinice miał pracować trzy dni w tygodniu do godziny osiemnastej. Warunki jego mi odpowiadały i zorganizowałem dla niego gabinet odpowiednio wyposażony.

Nowy weterynarz w mojej klinice szybko zyskał zaufanie małych pacjentów. Zwierzęta zawsze leczył skutecznie i doprowadzał je szybko do zdrowia. Ten człowiek tak samo jak ja był stworzony do tej pracy, ponieważ kochał zwierzęta i chętnie im pomagał. Ceniłem takich ludzi.