Obrusy w wiosenne wzory

Wielkimi krokami zbliżają się święta Wielkanocne. I chociaż aura nie zawsze jest najlepsza, to i tak Wielkanoc kojarzy się wszystkim z wiosną. A jak wiosna, to ciepło, zieleń i kwiaty. Może nie do końca są one widoczne za oknem, ale na pewno będą gościć na naszych domach i stołach. Coraz większa wagę przywiązujemy do wystroju wnętrz.

Obrus z lnu na świątecznym stole

koce MORAWszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. Jej symboliczną zapowiedzią jest dla każdego Wielkanoc.I chociaż częściej zdarza się w ostatnich czasach, że w świąteczne dni jest zimno, a nawet pada śnieg, to i tak w naszych domach goszczą zieleń, kwiaty i wszystko, co kojarzy się nam z ciepłymi dniami. Jednym z najważniejszych elementów dekoracji domów na święta Wielkanocne jest stół. Przywiązujemy coraz większą wagę do jego estetyki w te świąteczne dni. Moda na białe obrusy już dawno przeminęła. Koniec z nudą, bo na stołach gości teraz kolor. Bardzo dobrze na świątecznym stole wyglądają kolorowe obrusy lniane, które albo są w jednej barwie, albo są zdobione wiosennymi motywami. Do monochromatycznych obrusów idealnie pasują dodatki w postaci wzorzystych serwetek, natomiast przy zdobionych obrusach jest na odwrót- sprawdzają się gładkie serwetki w jednym kolorze. Lniane obrusy są proste w utrzymaniu, łatwo usuwa się z nich plamy a dodatkowo ludzie cenią sobie je za naturalny i bardzo elegancki wygląd. Jak chodzi o wzory i kolory to w sklepach jest ogromny wybór.

Niedługo Wielkanoc, pora więc pomyśleć nad tym, jak mamy w planach udekorować nie tylko dom, ale też świąteczny stół. Wpuśćmy na niego jak najwięcej wiosny. Doskonale sprawdzi się do tego lniany obrus z jakimś wiosennym motywem lub w jednym, na przykład zielonym kolorze. Do tego wystarczy dobrze dobrać serwetki i piękny stół gotowy.

Najnowsze informacje na