Organizacja mojego wieczoru panieńskiego w Gdańsku

Zbliżał się najważniejszy dzień mojego życia. Przygotowywałam się do niego od kilku miesięcy, a mój narzeczony był równie przejęty jak ja. Mieszkaliśmy we wspaniałym mieście na północy Polski i to właśnie tutaj, nad morzem chcieliśmy spędzić resztę swojego życia.

Spotkanie przyjaciółek na wieczorze panieńskim w Gdańsku

wieczór panieński gdańskOd wielu lat miałam kilka przyjaciółek, które razem ze mną przeżywały ten wyjątkowy czasy. Tydzień przed ślubem, postanowiły zorganizować dla mnie wspaniałą imprezę, na której miałam się zrelaksować i czuć się swobodnie. Jeśli chodzi o mój wieczór panieński Gdańsk miał nam wiele do zaoferowania w tym temacie, a moje przyjaciółki stanęły na wysokości zadania i zorganizowały wspaniałą zabawę. Podczas tego wieczoru, wszystkie bawiłyśmy się znakomicie. Najpierw udałyśmy się do luksusowego hotelu, który kilka tygodni wcześniej zarezerwowały moje przyjaciółki, aby spędzić miło czas w strefie spa i zrelaksować się podczas masażu oraz innych upiększających zabiegów. Kolejnym punktem naszego wieczoru była wspaniała i elegancka restauracja, w której zjadłyśmy przepyszną kolację połączoną ze znakomitym deserem oraz szampanem. Spacerowałyśmy po przepięknej starówce miasta, a później udałyśmy się na koktajle oraz drinki. Moje przyjaciółki nie zapomniały również o wielu atrakcjach, które nierozerwanie są związane z tradycją wieczorów panieńskich i w bardzo świątecznym nastroju byłam zmuszona nosić oryginalną szarfę, która informowała wszystkich, że zamierzam wyjść za mąż. Pod koniec naszej zabawy, wróciłyśmy do hotelu i spędziłyśmy miło czas rozmawiając na tematy ślubne oraz kobiece.

Tydzień przed moim ślubem, moje przyjaciółki sprawiły mi niezwykłą niespodziankę i zorganizowały dla mnie wspaniałą imprezę, w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Byłam niesamowicie uradowana i szczęśliwa, ponieważ wszystko przebiegło znakomicie, a ja bardzo wypoczęłam przed ślubną gorączką.