Pamięć USB z grawerem jako gadżet promocyjny

Nawet jeśli większość usług wykonujesz elektronicznie, to z powodzeniem możesz zaprojektować dla swojej firmy przydatne gadżety promocyjne. Jednym z nich jest pamięć USB z grawerem, które przyda się do przekazania projektów w wersji cyfrowej lub jako przydatny nośnik powarsztatowy.

Zamień długopis na pamięć USB z grawerem

pamięć USB z grawerem warszawaWiększość firm musi iść z duchem czasu i zastąpić tradycyjne gadżety reklamowe nowoczesnymi. Liczne dane przenoszone między komputerami wymagają posiadania przynajmniej jednego pendrive’a noszonego przy sobie. Dla wielu ludzi prezent w postaci podręcznej pamięci będzie przedłużeniem notesu i długopisu. Będzie to też ciekawszy sposób na przekazanie licznych regulaminów oraz materiałów do przyswojenia przed podpisaniem umowy, jeśli zamiast zwykłej płyty CD, zostaną one zapisane na niedużych rozmiarów „penie”. Inną okazją podczas której twoi klienci będą Ci wdzięczni za pamięć USB z grawerem warszawa jest w tym przypadku najlepszym miejscem do tworzenia prokonsumenckich zachowań, są organizowane przez ciebie kursy i warsztaty. Jeśli każdy po zakończeniu nauki będzie mógł zrzucić efekty swojej pracy na pendrive’a i zabrać je ze sobą na swój komputer, będzie pod wrażeniem, a twoja firma będzie uchodzi za opiekuńczą. Sama do dziś korzystam z takiego prezentu od firmy promującej swoje oprogramowanie do publikowania filmów w sieci i z chęcią wracam do programu, którego firma tak o mnie zadbała podczas szkolenia.

Zamawiając gadżety reklamowe trzeba pamiętać aby były one dopasowane do potrzeb klienta. Popularne smycze szybko skończą w koszu powiększając globalną górę śmieci. Użyteczne pamięci USB z grawerem na pewno na dużo dłużej pozostaną z twoim klientem kształtując twój wizerunek i przypominając o istnieniu firmy.