Piaskownice dla dzieci w każdym wieku

Osoby, które mają dzieci i mieszkają w domach jednorodzinnych bardzo mocno dbają o to, żeby ich pociechy dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu, szczególnie wiosną i latem. Dlatego w ogrodach często wydziela się miejsca na mały plac zabaw. Od kilku lat prowadzę z mężem firmę, która robi różnego rodzaju place zabaw właśnie głównie na indywidualne zlecenia. 

Piaskownice z drewna na zamówienie

dziecięce piaskownice ogrodoweKażdy z nas był kiedyś dzieckiem i na pewno przynajmniej raz miał okazję bawić się na świeżym powietrzu gdzieś w ogrodzie. Jest to zawsze ogromna przyjemność, szczególnie wtedy, jak jest to zabawa grupowa. Jeżeli więc teraz, w dorosłym życiu mamy dzieci i ogrody obok domów, to na pewno dobrym pomysłem będzie postawienie w nim na przykład piaskownicy. Ja z mężem od kilku lat produkuje na zamówienie drewniane place zabaw. Tworzymy całe pakiety sprzętów do zabawy do ogrodu, ale też pojedyncze elementy. Ostatnio bardzo dobrze sprzedają się na przykład dziecięce piaskownice ogrodowe całe wykonane z drewna. Nasze piaskownice są w pełni bezpieczne. Dbamy o to, żeby wygładzić wszelkie krawędzie i żeby nie było miejsca na żadne drzazgi. Zbliża się lato i stąd tak duże zainteresowanie piaskownicami. Bawią się w nich dzieci w każdym wieku, ale najchętniej dzieci w wieku przedszkolnym. Zamawiane u nas piaskownice mają różne rozmiary. Od bardzo małych, dedykowanych jednemu dziecku, po wielkie, w których może się bawić bez przeszkadzania sobie cała gromadka. 

Piaskownice uwielbiają dzieci w każdym wieku. Firma moja i męża sprzedaje drewniane place zabaw, w tym są również piaskownice. Największe zainteresowanie nimi jest w okresie przedawakacyjnym, takim jak teraz. Ledwo wyrabiamy się zamówieniami. Najczęściej zamawiane są średniej wielkości piaskownice z drewna.