Piękne bransoletki Nomination

Uważam, że przyjaciele, to taka nasza druga rodzina, którą sami sobie wybieramy. Podobno najdłużej trwają znajomości zawierane w dzieciństwie i są najtrwalsze. Było w tym sporo prawdy muszę przyznać. Gdy miałam pięć lat, poznałam moją przyjaciółkę, z którą mam kontakt do dziś i nawet mieszkamy obok siebie. Nie chciałyśmy mieć do siebie daleko.

Bransoletka symbolem przyjaźni

nomination bransoletkiCo jakiś czas kupujemy coś dla siebie, czy to któraś z nas ma urodziny, czy też tak po prostu bez okazji. Parę dni temu wybrałam się na otwarcie nowej galerii w naszym mieście. Zobaczyłam wiele sklepów, których wcześniej nie odwiedzałam i w końcu miałam okazję w nich poszperać. Zajrzałam też do sklepu z biżuterią i moją uwagę przykuły Nomination bransoletki, które bardzo mi się spodobały. Miałam wiele bransoletek w swojej kolekcji, jednak takich jeszcze nie miałam. Nie były nawet podobne do tych moich, więc mnie zainteresowały. Uwielbiam różne oryginalne rzeczy, które rzadko kiedy widuję na ulicach u innych kobiet. Pomyślałam, że taka bransoletka mogłaby idealnie pasować na taką bransoletkę przyjaźni. Były rzadko spotykane i idealnie się nadawały do noszenia z okazji celebrowania przyjacielskiej więzi. Nawet były modele, dedykowane specjalnie dla przyjaciółek, dlatego po wyjściu ze sklepu byłam bardzo zadowolona, bo udało mi się kupić coś, co pięknie podkreślało znaczenie mojej przyjaciółki w moim życiu. Nie mogłam się doczekać wręczenia prezentu.

Od razu pobiegłam do mojej przyjaciółki, ponieważ nie chciałam już dłużej zwlekać. Bransoletkę zapakowałam w dodatkowy papier ozdobny z bilecikiem z dedykacją. Przyjaciółka była zachwycona bransoletką i podziwiała ją. Miałyśmy podobny gust, więc wiedziałam na szczęście, co jej się spodoba. Nie pomyliłam się, bo prezent był udany.