Potrzebowałam masła z orzechów laskowych

 

Bardzo lubię słodkie jedzenie. Niestety, jest to dosyć zgubne. Ostatnio sporo utyłam i kiedy stawałam na wadze, widziałam już trzy cyfry. Trochę mnie to przerażało, dlatego zaczęłam szukać sposobów na to, jak trochę schudnąć, nie rezygnując ze słodkiego jedzenia. Moja przyjaciółka podpowiedziała mi, że dobrym rozwiązaniem są kanapki z masłem orzechowym.

Kupno dobrego masła z orzechów laskowych

masło z orzechów laskowych na kanapkiDowiedziałam się od niej, że takie masło jest stosunkowo słodkie w smaku, a przy tym zdrowe i małokaloryczne. Zachęcona przez nią zdecydowałam się zakupić taki produkt i go wypróbować. W tym celu udałam się do sklepu ze zdrową żywnością. Poprosiłam sprzedawczynię o masło z orzechów laskowych na kanapki. Od razu poleciła mi duży słoiczek masła renomowanej firmy. Produkt ten znajdował się aktualnie w niskiej, promocyjnej cenie. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to masło bardzo często wybierane jest przez klientów, którzy cenią sobie zdrową i ekologiczną żywność bez dodatku żadnych konserwantów, czy sztucznych substancji aromatyzujących i smakowych. To masło jest wykonane z ekologicznych orzechów laskowych i nie zawiera dużego dodatku sztucznych cukrów. Ma bardzo dobrą konsystencję, dzięki której można bez problemu rozprowadzić je po kanapce lub waflach ryżowych. Takie masło świetnie sprawdza się jako zdrowa przekąska i alternatywa dla kakaowych słodyczy.

Zdecydowałam się zakupić ten słoik masła orzechowe i bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Kanapki z takim kremowym masłem smakowały naprawdę wybornie. Były słodkie, a przy tym zdrowe. Zauważyłam, że masło to nie zawiera dodatku oleju palmowego, który jest bardzo niezdrowy i szczerze mówiąc, psuje smak wielu potraw. Cieszę się, że kupiłam takie zdrowe masło orzechowe.