Praktyczne przewijarki dedykowane foliowaniu

Od kilku lat pracuję w prężnie rozwijającej się fabryce, która związana jest z produkcją ceramiki. Na co dzień odpowiadam głównie za to by wszystkie nasze produkty zostały odpowiednio zabezpieczone przed szkodzeniem. W ostatnim czasie udało nam się bardzo zmodernizować nasze miejsce pracy. Zaopatrzyliśmy się m.in. w profesjonalną przewijarkę do folii, która bardzo ułatwia nam pracę. 

Przewijarka do foliowania – czy warto? 

przewijarka do foliiKażdy zdaje sobie chyba sprawę z tego, że obcowanie na co dzień z delikatną, kruchą ceramiką bywa kłopotliwe. Problem ten nasila się zawsze zwłaszcza w okresach poprzedzających ważne święta i różnego rodzaju okoliczności, kiedy to w naszym magazynie znajduje się większa ilość produktów na stanie. Wszystkie nasze kubki, talerze, oraz ozdoby ceramiczne zawsze staramy się więc zabezpieczać grubymi warstwami folii, która nie tylko zapobiega przemieszczaniu się produktu w paczce, ale również chroni go przed zarysowaniem. Profesjonalna przewijarka do folii sprawiła, że czynność foliowania stała się znacznie przyjemniejsza i przede wszystkim krótsza. Nie musimy więc już dłużej tracić mnóstwa czasu na foliowanie ręczne, które często wiązało się z utratą materiału. Jestem więc bardzo zadowolony z owego zakupu, maszyna znacznie usprawniła naszą pracę, co pozytywnie odbija się na naszych wynikach. 

Zakupione przez nas urządzenie wyposażone jest w nowoczesne systemy prowadzenia wstęgi, dzięki którym cienka, podatna na uszkodzenia folia nie roluje się i nie odkształca. Warto również podkreślić, że urządzenie to jest w pełni zautomatyzowane, a więc przede wszystkim bezpieczne dla naszego zdrowia. Osoba upoważniona do obsługi przewijarki nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy – większość prac wykonuje za nas bowiem komputer.