Proste listwy podłogowe do salonu

Planując remont salonu warto pomyśleć o sztukaterii i innych elementach wykończenia wnętrz. Bardzo ładnie prezentują się listwy mocowane przy podłodze. Białe pasy o prostokątnym przekroju pasują niemalże do każdego typu wnętrz. Ich zaletą jest śnieżnobiały kolor, który ciekawie można połączyć z kolorowymi ścianami lub tapetami geometrycznymi we wzory.

Elementy wykończeniowe ścian wewnętrznych

listwy podłogoweDo elementów wykończeniowych ścian wewnętrznych należą wszelkiego rodzaju farby, tapety i faktury nakładane na ściany. Proste listwy podłogowe mają kolor biały. Właśnie klasyczny kształt i barwa zapewniają im uniwersalny charakter. Pasują niemalże do każdego typu wnętrz. Dobrze sprawdzają się w gustownie urządzonym salonie oraz przedpokoju. Świetnie komponują się z wnętrzami biurowymi i użytkowymi. Zapewniają elegancki i spójny wygląd wnętrz. Dlatego warto wybrać listwy podłogowe do salonu. Nie wymagają dodatkowego malowania, są gotowe do montażu na styku ściany i podłogi. Pasują też do różnych powierzchni. Najczęściej stosowane są na parkiecie drewnianym, przy płytkach i innych okładzinach podłogowych. Obok prostych przekrojów do dyspozycji są także lekko faliste listwy, są bardzie j fantazyjne i zapewnią pomieszczeniom oryginalny, stylowy charakter. Obok funkcji dekoracyjnej, mają też praktyczną stronę, gdyż służą do przesłonięcia dolnych warstw ściany przed np. zamoczeniem podczas remontu.

Wybór dodatków i elementów wykończeniowych jest bardzo ważny w czasie planowanych remontów. Zarówno w nowych mieszkaniach, lokalach użytkowych, jak i podczas remontów starszych zabudowań, warto rozważyć montaż listwy przypodłogowej. Świetnie sprawdza się w salonie, sypialni i przedpokoju. Gwarantuje wyjątkowy efekt wizualny, który spodoba się każdemu.