Przeprowadzka dzięki wypożyczonemu dostawczakowi

Przeprowadzka albo przeniesienie biura z jednego miejsca pod inny adres to z pewnością trudne zadanie. Przekonaliśmy się o tym całkiem niedawno, kiedy zmienialiśmy siedzibę firmy. Meble, sprzęt komputerowy i telewizyjny, dokumenty – to wszystko musiało znaleźć się w nowym miejscu.

Wypożycz auto dostawcze przy przeprowadzce

wypożyczalnia samochodów dostawczych - krakówNiby nie był to daleki dystans, ale jednak spore wyzwanie. Trudno było pakować biurka w osobówki i krążyć między jednym miejscem a drugim. W grę wchodziła firma przeprowadzkowa, która oferowała pełen pakiet, czyli pakowanie, ładowanie, wniesienie i rozpakowanie. Okazało się jednak, że pakowania aż tyle nie było, wynoszenie oraz wnoszenie na parter to również niewielki problem, więc ostatecznie uznaliśmy, że spróbujemy poszukać większego samochodu do przeprowadzki. Nikt z załogi ani ze znajomych nie posiadał takiego auta. Dobrą opcją była więc wypożyczalnia. W ten sposób też można było przetransportować potrzebne rzeczy. Okazało się, że wypożyczalnia samochodów dostawczych – kraków czy miejscowości wokoło, lokalizacja nie miała aż tak wielkiego znaczenia – oferowała spory wybór aut. Bardziej i mniej pojemne, w zależności od tego, czego potrzebuje klient. Na szczęście w ofercie były pojazdy z dodatkowymi funkcjami. W naszym przypadku sprawdziła się na przykład winda, dzięki której łatwiej udało nam się załadować przewożone rzeczy. Poza tym ważne także było mocowanie wewnątrz samochodu, tak by nie uszkodzić sprzętu i mebli. Limit kilometrów, jaki wpisany był w umowie, nie przeszkadzał ani trochę, wiedzieliśmy bowiem, że na pewno go nie przekroczymy. Poza tym firma, w której wynajmowaliśmy samochód, gwarantowała opiekę ze swojej strony, więc nawet w razie ewentualnej awarii czy innych kłopotów mogliśmy liczyć na pomoc.

Przeprowadzkę ogarnęliśmy bez kłopotu. Wypożyczony samochód z pewnością sprawdził się w stu procentach. Poza tym szybkie formalności związane z wynajęciem sprawiły, że cała operacja trwała wyjątkowo krótko. Na razie kończymy z przeprowadzkami, ale w przyszłości być może skorzystamy z podobnych usług