Solidny rower kross hexagon r6

 

Ludzie coraz chętniej jeżdżą na rowerach. Z pewnością ma to związek z tym, że staramy się bardziej dbać o naszą kondycję fizyczną i jednocześnie dbamy o środowisko. Rowerem nie tylko łatwiej jest wjechać w różne miejsca, nie trzeba stać w korkach i przede wszystkim nie produkujemy spalin. Możemy także wybrać się na wycieczkę w jakąś malowniczą okolicę lub pojeździć po lesie.

Zalety roweru rekreacyjnego

kross hexagon r6Jeśli zastanawiamy się nad tym, jaki rower wybrać, powinniśmy najpierw zwrócić uwagę na to, dla kogo dany model jest przeznaczony. Na dzisiejszym rynku znaleźć możemy wiele różnych rowerów, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem zewnętrznym. Najważniejsza jest ich budowa i przeznaczenie. Dużą popularnością cieszy się rower rekreacyjny kross hexagon 4.0. Bazuje on w dużej mierze na modelu górskim i z tej rodziny właśnie się wywodzi. Jego konstrukcja jest jednak dużo lżejsza niż w przypadku typowych rowerów górskich. Łączy w sobie zalety nowoczesności, szybkości i bardzo efektywnych hamulców. Na takim rowerze bez trudu pokonamy górskie szlaki, bezdroża i leśne pagórki. Hexagon wyposażony został w hydrauliczne hamulce tarczowe. Pozwala to na bardzo szybką reakcję i natychmiastowe zatrzymanie jednośladu. Aluminiowa rama i koła o średnicy 27,5 cala w dużo szybszy sposób pokonują nierówności. Pozwalają też uzyskać większą prędkość i ułatwiają jazdę w zróżnicowanym terenie. Kross posiada także wiele przerzutek umieszczonych w tylnej części roweru. Pozwala to na niezwykle szybkie i bardzo łatwe zmienianie biegów i rytmu jazdy. Natomiast bezawaryjny przedni amortyzator zdecydowanie zwiększa komfort podczas jazdy. Takim rowerem możemy się poruszać zarówno po miejskich ulicach oraz terenach, które są niedostępne dla samochodów.

Bez wątpienia jazda na rowerze korzystnie wpływa na organizm człowieka. Poprawia kondycję, zwiększa przepływ krwi i doskonale dotlenia. Jeśli szukamy roweru, który łączy w sobie wiele przydatnych cech, wybierzmy górski odpowiednik, który jest lekki i posiada duże koła. Bez problemu pokonamy wszystkie pagórki i nierówność nawierzchni. Kross nadaje się dla wszystkich tych, którzy cenią jakość w dobrej cenie.