Stoliczek na kawę

Mieszkam w bardzo małym, ale przytulnym mieszkanku. Jestem sama, wiec takie lokum mi odpowiada. Wszystko jest tu minimalistyczne. mam mało mebli, ale po głowie chodzi mi, aby zakupić sobie stolik, tak by móc postawić sobie kubek z herbatą, bądź tez kawą, którą uwielbiam. Chyba wybiorę się do sklepu, by go zakupić.

Zakup małego stolika

mały stolik do kawyMoja mam taki mały stoliczek posiada, nawet myślałam, żeby zapytać się jej, czy go mi nie odstąpi. Po namyśle stwierdziłam, że jednak sama go sobie zakupię. Pojechałam wiec do sklepu, by znaleźć mały stolik do kawy. Jak się okazało było ich mnóstwo. Ciężko było mi się zdecydować, który wybrać. Pomyślałam, że skoro ma być mały, to najważniejszym atutem będzie jego cena. Jak tylko spojrzałam na etykiety, to złapałam się za głowę. Nie sądziłam, że za taki mały mebel trzeba aż tak dużo zapłacić. Musiałam jechać do bankomatu, ponieważ nie starczyłoby mi pieniędzy. Na szczęście udało mi się wybrać ładny i okazały model. Przywiozłam go do domu i postawiłam koło swojego ulubionego fotela. Zrobiłam sobie kawę i włączyłam telewizor. Zaczęłam się zastanawiać, czy stolik nie jest aby przypadkiem za mały. Jak się okazało jest w sam raz w dodatku jest idealny. Postawiłam sobie kubek z gorącą kawą i od teraz nie będę musiała jej już trzymać w ręce, co było do tej pory nieporęczne. Jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego zakupu. Już zdążyłam pochwalić się swojej mamie.

Zaprosiłam mamę do domu, by jej pokazać na żywo nowy mebel. Była bardzo zachwycona i stwierdziła, że jest on lepszy od jej stolika. Pomyślałam, że zakupię jeszcze jeden taki stolik do sypialni. Może on posłużyć nie tylko do postawienia kubka z kawą. Trochę dużo kosztował, ale mama obiecała, że połowę pieniędzy mi odda za zakup stolika ,z  czego jestem bardzo zadowolona.