Studniówkowy DJ z Lublina

Jestem typem osoby, którą można śmiało nazwać społecznikiem. Mimo że sama mam bardzo dużo obowiązków, to chętnie angażuję się w pomoc innym. Jestem przewodniczącą klasy oraz samorządu szkolnego. Jako że jestem w klasie maturalnej, jest to czas organizacji studniówki. Najważniejsze dla wszystkich było to, aby załatwić najlepszego DJ na ten bal!

Lublińska studniówka z DJ

DJ na studniówkę w LublinieNauka jest dla mnie na pierwszym miejscu, ponieważ po liceum planuję złożyć dokumenty na uniwersytet, na dziennikarstwo. Lubię być w centrum wydarzeń, a pomoc innych jest dla mnie priorytetem. Angażuję się w różne społeczne inicjatywy. Przejawem tego jest między innymi moja szkolna aktywność. Jestem przewodniczącą szkolnego, jak i klasowego samorządu. Najważniejszym wydarzeniem tego roku szkolnego miała być studniówka. Dlatego też aktywnie wzięłam udział w organizacji tej imprezy. Bardzo pomocni byli nauczyciele oraz rodzice, jednak po stronie samorządu było załatwienie DJ na studniówkę w Lublinie. Było to bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego podeszłam bardzo na serio. Wspólnie ze znajomymi z samorządu zaczęliśmy przeszukiwać internet w poszukiwaniu najlepszego lublińskiego DJ. W swoim wyborze kierowaliśmy się głównie opiniami ludzi, którzy byli na imprezach z jego udziałem. Pewien muzyk był wyjątkowo polecany i to właśnie jego planowaliśmy zaprosić na naszą studniówkę. Na szczęście miał wolny termin w wybranym przez nas dniu balu maturalnego!

Teraz kiedy jesteśmy już kilka tygodni po studniówce, część emocji opadła. Bardzo niecierpliwie czekamy na zdjęcia i nagrania. Wszyscy są bardzo zadowoleni, mówiąc że była to najlepsza impreza w ich życiu. Przysłużył się do tego DJ z Lublina, który uatrakcyjnił ten bal maturalny. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam współtworzyć to wydarzenie!