Świetna robota dj’a z Bydgoszczy

Opowiem Wam historię tego, jak świetnie bawiłem się na dyskotece. O tym w jakich okolicznościach tam trafiłem. Dzięki całej sytuacji doceniłem wkład dj’ów w muzykę. Przekonałem się także do muzyki klubowej. Ten niezapomniany wieczór zaczął się dla mnie bardzo nietypowo ponieważ przez przypadek wpadł na mnie mężczyzna…

Dedykacja piosenki dla nieznajomego u dj’a

dj w bydgoszczyMężczyzna bardzo przejął się faktem, iż na mnie wpadł, gdyż całe moje zakupy, które trzymałem w rękach wypadły i rozsypały się na podłodze. Sytuacja przypomina nieco tę z filmów. W tamtym momencie pomimo podirytowania, którego widoku na mej twarzy nie udało mnie się ukryć, byłem z drugiej strony zawiedziony, że to nie kobieta na mnie wpadła. W każdym razie facet okazał się bardzo empatyczny i pomógł mi pozbierać sprawunki. Po wszystkim zaproponował kawę w ramach rewanżu. Z reguły odmawiam w takich sytuacjach, jednakże, akurat potrzebowałem zastrzyku energii więc zgodziłem się. Usiedliśmy w kawiarni znajdującej się na trzecim piętrze galerii. Zanim podano espresso, okazało się, że świat ponownie okazał się być bardzo mały. Mężczyzna był bardzo dobrym znajomym moich przyjaciół, z którymi nie widziałem się od dwóch lat. Od niego dowiedziałem się, że planują wybrać się do dyskoteki tamtego wieczoru. Zdecydowałem się pójść z nimi. Pomimo mego uprzedzenia do tego typu miejsc, bawiliśmy się świetnie. dj w bydgoszczy okazał się świetnym profesjonalistą. Serwował muzykę z kilku dekad zgrabnie miksując znane kawałki. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Tym bardziej, że wcale nie miał przesadnie dużo sprzętu. Gość wykazał się sprytem i wyważonym gustem muzycznym, który udzielił się nawet mnie.

Wracając do moich przyjaciół, bawiliśmy się świetnie. Obgadaliśmy stare sprawy i odnowiliśmy kontakt. Mężczyzna, który wpadł na mnie w centrum handlowym – Rafał był zachwycony przypadkowością całej sytuacji, a ja zadedykowałem mu jedną piosenkę za pośrednictwem dj’a.