Tanie radiotelefony na budowę

Praca na budowie, zwłaszcza podczas konstrukcji obiektów o bardzo dużej powierzchni, czasem potrafiła być niezwykle chaotyczna. Komunikacja w takim miejscu była zdecydowanie utrudniona, bo często zdarzało się iż maszyny budowlane zakłócały działanie telefonów komórkowych, a z racji rozległej przestrzeni placu budowy, ustne przekazywanie informacji było niemożliwe.

Niezawodne radiotelefony o przystępnej cenie

radiotelefony hyteraPodczas wielu etapów konstrukcji, prace musiały być wykonywane w bardzo skoordynowany i zorganizowany sposób. Nie było to możliwe bez urządzeń do zdalnej komunikacji, choć nie mieliśmy w takich większego obeznania, pierwszy raz w ogóle potrzebując takiego sprzętu do pracy. Poradziliśmy się więc naszych kolegów z ochrony, zabezpieczających plac budowy, gdyż niewątpliwie mieli oni o wiele większą wiedzę na ten temat. Zgodnie uznali oni, iż na nasze potrzeby najlepszym urządzeniem będą radiotelefony Hytera, których niekiedy sami używali. Były to radiotelefony z dość niskiego przedziału cenowego, i pozbawione były wielu zaawansowanych funkcji, posiadanych przez bardziej skomplikowane krótkofalówki. Była to jednak dla nas duża zaleta, gdyż dzięki temu były łatwiejsze do obsługi przez osoby wcześniej nie mające styczności z takim sprzętem. Łatwość obsługi szła w parze z wytrzymałością, gdyż radiotelefony te były zdecydowanie odporne na wszelkie uszkodzenia, które mogły powstać podczas pracy na placu budowy.

Ich głównym atutem był jednak ich ogromny zasięg, zdecydowanie większy niż pozostałych urządzeń w tym przedziale cenowym. Nawet na placu budowy, sygnał owych radiotelefonów był czysty, i nie miał tendencji do gubienia zasięgu przy urządzeniach i maszynach budowlanych. Bez trudu mogliśmy więc koordynować prace w każdym miejscu na placu.