Terminal płatniczy marki Eservice

Dziś chyba nikt sobie nie wyobraża życia bez wszechobecnej technologii, która otacza nas zewsząd. Przeważnie ułatwia życia i wykonywanie codziennych obowiązków, ale niesie też że sobą ryzyko, dlatego też jest zabezpieczana i unowocześniana.

Gdzie się sprawdzą terminale płatnicze?

terminal eservicePomimo, że zakupy internetowe zrewolucjonizowały podejście do konsumpcji różnego rodzaju dóbr i usług, to jednak ciągle robimy zakupy w stacjonarnych sklepach, które są potrzebne. Nadal powszechnie robimy zakupy w sklepach spożywczych, korzystamy z usług warsztatów samochodowych, zakładów fryzjerskich czy odwiedzamy galerie handlowe, gdzie można dokonywać płatności gotówko lub bezgotówkowo. To dużą wygoda dla klientów, ponieważ nie każdy idzie do sklepu z portfelem wypchanym gotówką. Coraz bardziej są popularne płatności przy użyciu kart płatniczych, kredytowych czy telefonu z odpowiednią aplikacją. Początkowo z bezgotówkowych płatności korzystały głównie młode osoby, ale dziś robi to prawie każdy. Wystarczy, że sklep lub punkt usługowy, w którym dokonywane są zakupy, posiadał terminal Eservice pozwalający na zapłacenie za transakcję dowolną kartą lub telefonem. Jest to niewielkie urządzenie w formie smartfona z dotykowych ekranem, które służy do obsługi transakcji bezgotówkowych w dowolnej walucie. Dzięki temu w jednym miejscu mogą robić zakupy klienci z całego świata. Jedyne czego wymaga terminal, to stałe połączenie z siecią internetową za pomocą wbudowanego WiFi lub GSM przy użyciu specjalnej karty Micro SIM.

Sama obsługa terminala płatniczego jest bardzo prosta i intuicyjna, zatem każdy sobie z nią poradzi. Model marki Eservice posiada wydajną baterię, dzięki której może wykonać nawet do dwustu transakcji, bez konieczności  ponownego ładowania urządzenia.