Usługi deratyzacyjne oferowane przez firmy DDD

Przedsiębiorstwa DDD zajmują się usuwaniem drobnoustrojów, gryzoni, ptaków, insektów, a także nieprzyjemnych zapachów. Szeroka oferta pozwala na dobór odpowiednich dla nas usług. Warto z nich skorzystać w momencie, kiedy nagromadzenie niechcianych lokatorów jest na tyle duże, że walka przy pomocy powszechnie dostępnych środków jest notorycznie przegrywana.

Profesjonalne odszczurzanie w Krakowie

Deratyzacja - KrakówBardzo duży problem stanowią obecnie szczury. Są one szkodnikami, które świetnie czują się w pobliżu ludzkich siedzib. Mają tutaj mnóstwo pożywienia, o które nie muszą walczyć. Do tego dochodzą bezpieczne legowiska. Pozwalają one na bardzo szybkie rozmnażanie gryzoni. Jeżeli zauważymy w naszej piwnicy, spiżarni lub magazynie z żywnością odchody szczurów, warto zacząć działać od razu. W momencie, kiedy w ciągu dnia zaczynamy spotykać dorosłe osobniki oznacza to, że szkodników jest już bardzo dużo i konieczne jest wezwanie profesjonalnej firmy. Deratyzacja – Kraków pozwala na skuteczne usuwanie szczurów i myszy z miejskich lokali. Usługi odszczurzania obejmują stosowanie pułapek mechanicznych, pułapek żywołownych, chwytaczy elektrycznych, pułapek klejowych, a także karmników deratyzacyjnych. Ponadto używane są rodentycydy, czyli chemiczne substancje, zwalczające gryzonie. Możemy tutaj wymienić trutki miękkie, granulaty, kostki oraz bloki woskowe, jak również pianki i żele. Rozłożone substancje są zawsze zabezpieczane przed dostępem niepowołanych osób oraz zwierząt domowych.

Szczury stanowią duże niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia, ponieważ przenoszą wiele niebezpiecznych chorób (np. histoplazmoza, tyfus plamisty). Ponadto potrafią niszczyć magazynowaną żywność oraz zanieczyszczać ją odchodami. Skorzystanie z usług deratyzacyjnych stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku pojawienia się tych szkodników.