Wiszące kolczyki optycznie wyszczuplają

Jeśli masz okrągłą buzię i chciałabyś ją wysmuklić, to nie ma lepszego sposobu niż założenie srebrnych wiszących kolczyków. Przeczytaj jakie modele wybrać aby wyglądać jak blogerki i jednocześnie nie wydać całej wypłaty na świecidełka.

Wysmuklająca moc wiszących kolczyków

srebrne kolczyki wisząceKażdy, kto w krótkim czasie przybrał kilka kilo na pewno nie może pogodzić się ze swoim losem. Na szczęście w prosty sposób można skorygować tę częstą „przypadłość” do czasu, gdy treningi i dieta zaczną przynosić zauważalne efekty. Oprócz odpowiedniego makijażu, który za pomocą bronzera i rozświetlacza ukryje dodatkowe kilogramy, możesz sięgnąć po srebrne kolczyki wiszące które ratowały już nie jedną ofiarę ciasteczek, chipsów i kebabu. Znajdując się w takiej sytuacji musisz wybrać model kolczyków, który będzie sięgał co najmniej do linii żuchwy. Druga zasada to, że im cieńsze będą twoje kolczyki, tym lepiej. Jednak naprawdę cienkie łańcuszki potrafią zginąć, gdy dodatkowo wykorzystasz trik z rozpuszczonymi włosami okalającymi twarz. Tak więc trzeba uważać, aby nie przesadzić, zwłaszcza gdy zwyczajnie lubisz oba sposoby ukrywania pyzatej buzi. Zazwyczaj najlepszym i zawsze sprawdzającym się wyborem są sopelki oblepione niedużymi cyrkoniami lub kolczyki złożone z kilku mniejszych łańcuszków lub łańcuszków zakończonych kryształkami. Już nawet okazałe, ale podłużne kiście kryształków pomogą przy wyszczupleniu okrągłej twarzy, wystarczy aby miały odpowiednią długość dobrze wpływającą na wizualny odbiór naszego looku.

Modele srebrnych kolczyków wiszących o których mowa są też idealne dla kobiet w ciąży, gdy owe kilka kilogramów pojawia się zgodnie z planem. Jednak wówczas muszą być rzeczywiście srebrne, aby posiadały antybakteryjne i antyalergiczne właściwości.