Własny stylista ubrań

W telewizji czy w internecie widzimy pięknych ludzi, którzy są doskonale ubrani i wzbudzają zazdrość innych. Podziwiamy ich, ale nie każdy sobie zdaje sprawę, że za ich wizerunkiem stoi sztab specjalistów i doradców, którzy kreują ich wygląd.

Czym się zajmuje osobisty stylista?

warszawa personal shopperNa co dzień większość z nas zakłada wygodne ubrania, które nadają się do pójścia na zakupy, na spacer czy po dzieci do szkoły. Przeważnie do pracy mamy oddzielne ubranie, które wpisuje się w określony dres code, a na specjalne okazje kupujemy coś wyjątkowego. Jednak to wcale nie oznacza, że w tych wszystkich ubraniach dobrze wyglądamy, ponieważ mogą nie pasować do naszej sylwetki. Wbrew pozorom nasz wizerunek jest bardzo ważny ważny, bo tworzy pierwsze wrażenie. Jeżeli zależy nam na zmianie dotychczasowego wizerunku w mieście Warszawa personal shopper będzie idealnym doradcą. Jest to specjalista od stylizacji, które są w stanie odmienić czyjś wizerunek. Przeważnie z jego usług korzystają aktorki, celebryci czy osoby znane z telewizji, które muszą się odpowiednio prezentować. Stylista pomoże swojemu klientowi w doborze odpowiednich ubrań, czyli właściwego fasonu, koloru czy modelu. Często robią oni wspólne zakupy z klientem, aby nauczyć go wybierania najlepszych ubrań, pasujących na danego typu sylwetki. Konsultacje z osobistym stylistom nie należą do najtańszych, gdyż możemy za nie zapłacić od stu pięćdziesięciu do nawet dwustu pięćdziesięciu złotych. Jednak ich efekt na pewno będzie zadowalający.

Zmiana wizerunku nigdy nie jest prosta, ale z pomocą profesjonalisty, jakim niewątpliwie jest personal shopper, będzie znacznie prostsza. Do pełnego efektu wystarczy dokonać tylko zmiany fryzury, aby pasowała do nowego look’u i można zacząć nowe rozdział w życiu.