Wybieramy się z przyjaciółmi na kajaki

Spotkaliśmy się ostatnio z przyjaciółmi na grillu i w trakcie rozmowy wyszedł pewien temat, który ciągnął się praktycznie przez cały wieczór. Dyskutowaliśmy mianowicie o wakacjach- tych wymarzonych, tych ulubionych i tych najbardziej atrakcyjnych. Na drugi dzień wspólnie doszliśmy do wniosku, że wybierzemy się wspólnie na spływ kajakowy.

Spływ to wspaniała przygoda integracyjna

spływy kajakowe po WkrzeNie ma chyba na świecie osoby, która nie lubiłaby wakacji. Czas beztroskiego odpoczynku z bliskimi osobami, często na łonie natury jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu. Niedawno, przy okazji grilla, prowadziliśmy z przyjaciółmi dość długą i zagorzałą dyskusję na temat form spędzania wakacji. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że najbardziej zapamiętuje się spontaniczne, zespołowe wypady na łono natury. Ja co roku organizowałam dla swojej rodziny spływy kajakowe po Wkrze i zaproponowałam wszystkim, żeby tym razem jechać na taki spływ wspólnie. Wszyscy entuzjastycznie podeszli do tego tematu. Spływy kajakowe są fantastyczną okazją do wspólnej integracji połączonej z możliwością wyciszenia się. Płynie się po spokojnej i niezwykle urokliwej okolicy, zażywając promieni słonecznych. Jest to takie odcięcie od zgiełku tego nowoczesnego świata. Można naprawdę wypocząć. Po przepłynięciu danego odcinka rozbija się biwak. Wspólne ognisko, spanie pod namiotami potrafią naprawdę zintegrować. Na rzece czekają natomiast różne mniejsze i większe przeszkody, które uczą szukania rozwiązań w życiu.

Po pewnej zaciętej dyskusji uznaliśmy wraz z przyjaciółmi, że warto byłoby wybrać się na spływ kajakowy w ramach wspólnych wakacji. Taki krótki, aczkolwiek inetnsywny wypad, sprzyja nie tylko wypoczynkowi, ale też wspólnej integracji w pięknych okolicznościach przyrody.