Wybór pióra Parker na prezent

Niedawno mój narzeczony obchodził urodziny. Z tej okazji chciałam mu kupić jakiś ciekawy prezent. Wiem jednak, że Piotr preferuje upominki, które są praktyczne. Postanowiłam więc znaleźć coś, co się mu przyda, jednak będzie ciekawym prezentem, który go zaskoczy. Po chwili namysłu zdecydowałam, że kupię mu jakieś dobre pióro.

Parker – pióro wieczne jako prezent

pióro parkerMój narzeczony dosyć często podpisuje różne dokumenty, zdarza mu się również sporządzać notatki ręcznie – woli ten sposób od pisania na komputerze. Postanowiłam więc kupić mu pióro parker. Poczytałam sobie o różnych firmach, jednak zdecydowałam się na jedną z najbardziej renomowanych, żeby mieć pewność wysokiej jakości. Bardzo mi się również spodobała estetyka piór tej firmy. Od razu byłam pewna, że Piotrowi również przypadną do gustu. Jednak miałam trochę problem z tym, które pióro wybrać, ponieważ wiele modeli bardzo mi się spodobało. Poszczególne serie różnią się między sobą kilkoma cechami, na przykład kolorystyką, materiałami, grubością pióra. Chciałam, aby wybrany przeze mnie model miał czarną barwę, połączoną ze złotymi detalami, ponieważ takie połączenie najbardziej spodobałoby się osobie, której to pióro chciałam wręczyć. Było ono zapakowane w eleganckie pudełko, które doskonale nadaje się na prezent na każdą okazję. Myślę, że bardzo wiele osób ucieszyłoby się z takiego upominku.

Wśród piór firmy Parker można znaleźć wiele bardzo różnorodnych modeli. Przedziały cenowe sprawiają, że z łatwością można znaleźć model na każdą kieszeń. Piotr powiedział, że doskonale trafiłam z wyglądem pióra w jego gust – spodobała mu się prosta kolorystyka. Myślę więc, że był to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin. Pióro jest bardzo eleganckie, dzięki czemu pasuje do stylu mojego narzeczonego.