Wynajęcie turystom ładnego apartamentu

Antoniego poznałam dawno temu. Była to ciekawa, choć burzliwa znajomość. Antoni jednak kupił mi apartament w Gdańsku, który po rozstaniu całkowicie należał do mnie. Początkowo w nim mieszkałam, ale miejsce to związane było ze wspomnieniami, o których jednak chciałam zapomnieć.

Apartament wynajęty za dobre pieniądze

ładne apartamenty do wynajęcia - gdańskWróciłam do swojego starego mieszkania, ale apartamentu nie chciałam sprzedawać, ponieważ nie wiedziałam co przyniesie przyszłość. Wpadłam jednak na dość interesujący pomysł. Otóż zdecydowałam, że wynajmę turystom swój apartament. Zresztą w okolicy były dostępne ładne apartamenty do wynajęcia – Gdańsk cieszył się sporym zainteresowaniem wśród turystów, więc to musiało się udać. Poszłam do sąsiadki, która miała apartament w tym samym budynku co ja. Ona go wynajmowała turystom przez cały rok i chciałam ją dopytać jak to wygląda. Akurat była na miejscu, ponieważ przygotowywała apartament dla nowych lokatorów. Dała mi wiele cennych wskazówek i podpowiedziała, żebym wynajmowała apartament w dość wysokiej cenie, ponieważ jest on ładny i na pewno znajdzie się wielu zainteresowanych. Posłuchałam sąsiadki i postąpiłam zgodnie z jej wskazówkami. Dzięki temu już po dwóch dniach udało mi się wynająć apartament turystom, którzy do Gdańska przyjechali na sierpień. Zapłacili mi z góry za cały miesiąc i byłam zadowolona. Apartament był ładny, co od razu zostało przez tych ludzi docenione. Pobrałam od nich również kaucję w razie ewentualnych zniszczeń w lokalu.

Apartament w Gdańsku wynajmowałam przez cały rok i miałem z tego stałe i całkiem niezłe dochody. Planuję w przyszłości wynająć lokal na dłuższy termin, ale uprzednio muszę znaleźć jakąś odpowiedzialną osobę, która będzie mogła zamieszkać na dłużej. Mam jeszcze na to czas.