Wysłałam synka na kurs programowania

Niedawno rozpoczęły się wakacje. Mój kilkuletni synek był „w swoim żywiole”. Wszędzie było go pełno, szalał od rana do nocy. Nie mogłam przez to skupić się na pracy. Postanowiłam zapisać go na jakieś ciekawe zajęcia, na których mógłby się wyszaleć, a przy okazji czegoś nauczyć. Zapytałam się mojej koleżanki, która miała dziecko w podobnym wieku, czy mogłaby mi coś ciekawego polecić.

Byłam zadowolona z kursu programowania dla dzieci

polecane kursy z programowania dla dzieci w warszawieZdecydowanie poleciła mi ona kurs programowania dla dzieci. Dowiedziałam się, że jej synek przepada za takimi zajęciami dodatkowymi. Dzieci uczą się tam programowania stron internetowych oraz języków programowania. Dużą zaletą takich zajęć jest fakt, że cała nauka jest przekazywana w formie zabawy, w sposób w pełni dopasowany do wieku i możliwości dziecka. Koleżanka podpowiedziała mi, gdzie jakiś czas temu znalazła polecane kursy z programowania dla dzieci w Warszawie. Idąc za jej dobrą radą skontaktowałam się z tym miejscem i od razu zapisałam synka na zajęcia. Zajęcia odbywały się kilka razy w tygodniu w godzinach porannych lub popołudniowych. Zdecydowałam się wysłać dziecko na zajęcia poranne. Najważniejsze było dla mnie to, że zajęcia te były dostępne w naprawdę niskiej, atrakcyjnej cenie i nie musiałam podpisywać z nimi żadnej długoterminowej umowy. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja.

Zajęcia były prowadzone przez zawodowych programistów, którzy mieli jednocześnie doświadczenie pedagogiczne. Dzieci miały nie tylko dobrze zorganizowany czas, ale także uczyły się rzeczy, które mogą im się przydać w przyszłości także w szkole. Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie innowacyjne zajęcia dla dzieci, które spodobały się mojemu synkowi. Teraz chętnie na nie uczęszcza, a ja mogę skupić się na pracy.