Zalety korzystania z karboksyterapii

Każda kobieta stara się wyglądać pięknie i efektownie. Marzymy o tym, aby podobać się naszym partnerom, a także samej sobie. Chcemy patrzeć na siebie w lustrze i uśmiechać się na swój widok. Dlatego też staramy się codziennie wykonywać różnego rodzaju zabiegi w zaciszu domowym, aby nasza twarz, jak i ciało prezentowały się doskonale w każdej chwili.

Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

karboksyterapia w KrakowiePrzyznać jednak trzeba, że nie zawsze zabiegi, które wykonujemy w domu wystarczają. Czasem trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jaki zabieg będzie odpowiedni w danej sytuacji. Najnowszym zabiegiem, który pojawia się w ofercie gabinetów kosmetycznych jest karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na iniekcjach podskórnych czystego dwutlenku węgla, który jest gazem medycznym. Zapewnia to bezpieczeństwo zabiegu. Takie iniekcje powodują chwilowy stan zapalny w danym miejscu, wynikiem czego jest intensywniejsza synteza kolagenu. Niewątpliwą zaletą jest także stymulowanie czynnika, który nasila wytwarzanie nowych naczynek włosowatych. Dzięki nim nasza skóra jest bardziej dotleniona, a także więcej składników odżywczych dostarczane jest do niej. Z tak szerokiego mechanizmu działania wynika ogromne zastosowanie. Okazuje się, że karboksyterapia w Krakowie polecana jest kobietom, które borykają się z silnymi cieniami pod oczami, a także cellulitem i rozstępami. Doskonale sprawdza się również w przypadku leczenia różnego rodzaju blizn.

Polecana jest również paniom, które mają problemy z wiotką skórą. Sam zabieg nie jest bolesny, w związku z czym nie musimy obawiać się silnego dyskomfortu. Jego cena także nie jest wysoka, co tylko zachęca do zakupu. Polecam więc zainteresowanie się tym tematem i być może skorzystanie z takiego zabiegu. W końcu może być on doskonałym rozwiązaniem dla nas.